Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kéne egy kis segítség! Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne egy kis segítség! Szerintetek hogyan adjam egy velem egykorú lány osztálytársam tudomására hogy szeretem? Úgy értem hogy milyen jeleket adjak neki?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy elmondani nem merem neki, mert félek hogy visszautasít, és nem hiszem hogy túl tudnám magam tenni rajta! Légyszi segítsetek 15/F Légyszi kort és nemet is írjatok. köszi a válaszokat!

2012. szept. 6. 21:12
 1/7 norbunemeth válasza:
Ha nem mered elmondani akkor várhatsz örökre. Te vagy a férfi hivd el valahova légy határozott. Meg nem kell ettöl félni ez egy természetes dolog. Én ha a hejedbe lennék elhivnám valahova mondjuk sétálnátok valami k...a jó helyen meghivnád valamire azt dumálnál vele kettötökröl. Én is igy szoktam. Eddig legtöbbször bevált. Minden féleképpen lépjél valamit mert annál rosszab nincs ha a szemed elöt jön össze mással. :((((
2012. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 norbunemeth válasza:
Ne félj a vissza utasítástól mert szerintem nincs olyan ember akit ne utasítottak vissza.
2012. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is tisztázd magadban az érzéseket. Én nem hiszem, hogy valakit úgy is lehet szeretni, hogy még két szót sem váltottál vele. EZT úgy nevezik, hogy plátói szerelem.

Ha csak plátói szerelem, akkor nem azért szereted a csajt, mert aki, hanem azért, mert felruháztad őt neked tetsző tulajdonságokkal.

Tudom mit érzel. Nekem is ku@rvára bejött a csaj, igazából most visszagondolva nem is volt olyan szép, nem is nagyon ismertem, de valamiért felruháztam nagyon jó tulajdonságokkal, amik miatt soha nem mondtam el neki "érzéseimet", amit csak a "képzelt tulajdonságai" iránt voltak. Nem akartam elmondani neki mit éreztem. Féltem, hogy egy ilyen tökéletes csaj simán dob.

Később rájöttem, hogy a tulajdonságok amikkel felruháztam, egyáltalán nem voltak igazak. Egy utolsó riher@ongy volt.

2012. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már beszélgettem vele. Néha nevet a vicceimen, meg rám mosolyog. Szóval ahogy megismertem nagyon rendes lány, és szeretem is. És mielőtt megpróbálnám neki elmondani neki, előtte azért milyen jeleket adjak neki?
2012. szept. 6. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem jeleket kell adnod, hanem a figyelmedet. Beszélgetned kell vele és elhívni valamilyen rendezvényre.

Az aktuális kiszemeltemnek el szoktam mondani, hogy milyen eseményre megyek hétvégén. Ha van kedve, akkor nézz meg ő is. (Akkor is elmegyek, ha ő nem.)

A harmadik ilyen után biztosan tudni fogja, hogy miért hívod.

2012. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom! :)
2012. szept. 7. 06:32
 7/7 anonim ***** válasza:
próbálj kicsit kettesben dumálgatni vele,suli után,vagy mikor nincsenek úgy a nyakatokon a többiek,pl mikor hazamennek vagy valami. hívd el valamilyen okkal,elég ez addig amíg a többi lelép pl hogy segítsen valamiben,ilyesmi.Utána ha vevõ rá,tehát ha kicsit is tetszel neki,nem lesz nehéz másról beszélni vagy elhívni valahova :) Most kerültem új osztályba szinte csupa fiú közé,de mindegyik csak bökdös meg dobál meg vigyorog... Pedig van pár,aki tetszik,de lány létemre nem fogok új lányként fõleg odamenni. :)
2012. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!