Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várhatok válaszra egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várhatok válaszra egyáltalán?

Figyelt kérdés

netes társkeresőzöm, és sokszor 1-1 levélnél többet nem akarnak írni a lányok. pedig az utolsó levélben is mosolyognak és sokat írnak. tehát tudnánk beszélgetni.


persze nem írok sok lánynak csak azoknak akikben látok valamit, akivel el tudnék képzelni egy komoly kapcsolatot.


és nem értem mi lehet a baj velem. koromnál érettebb vagyok, nem cigizek, nem iszok alkoholt, nem drogozok, sportolok, szeretek csavarogni, kutyázni.


mi a baj velem?


2012. szept. 7. 13:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Próbáltál már kilépni a cybertérből ? :D
2012. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyedül nincs kedvem elmenni szórakozni.
2012. szept. 7. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy értette az első hogy a csajok arra várnak hogy akarj velük élőben találkozni,mert ott látják igazán kivel van dolguk.Ha mindig leveleznél velük akkor az azt jelenti hogy csődtömeg vagy.


Gondolatolvasónak kellett volna születned,arra ne is várj hogy a lányok fognak segíteni belejönni a dolgokba,vagy kilogikázod mit akarnak vagy kihajítanak,én fiatalon nem jöttem rá a folyamatos sikertelenségeimre,most már meg hidegen hagynak!


Ne felejtsd határozottabbnak kell lenned és érteni kell őket saját erőből vagy más pasik tapasztalatából,arra ne várj hogy ők nyilatkozzanak,pláne hogy sok ribi csak játszadozni megy fel.

2012. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja... a talitól sokszor ők zárkóznak el. előtte "meg akarnak ismerni".
2012. szept. 7. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!