Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testépítés vs. Csajozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testépítés vs. Csajozás?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy miután elkezdtetek kondizni, és esetleg valami eredménye is lett, utána miben hogy változott? gondok itt random szemezésre, leszólításokra, kocsmában ismerkedésre, ismerősökre, meg úgy általában a környezetekre. Történet, bármi jöhet. Egy kis motivációt gyűjtök. (Bocsi ha kicsit nyakatekert lett.)

2012. szept. 7. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 A kérdező kommentje:
Nyilván nemezért, csak az érdekelt,hogy erre milyen hatással. Most kezdek el újra edzeni, és ehhez egy kis lökést gyűjtök itt.
2012. okt. 1. 22:01
 12/90 anonim ***** válasza:
98%
attól függ mit akarsz, ribiket egy éjszakára vagy kapcsolatot? kapcsolathoz nem számít, amelyik csajt a testeddel szerezted, az ugyanúgy ott is hagy téged más testéért...
2012. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
83%

Azért ne használd a testépítés szót a kondizásra. Ezért az igazi testépítők harapnak ha valami amatőr le testépítőzi magát mondjuk okkal :D


Ja és aki tényleg ezzel foglalkozik az meg lesz*rja a csajokat ,hogy mi tetszik nekik és mi nem , hidd el ez így van. Persze ez nem azt jelenti hogy nem érdeklik őket a lányok csak egy igazi testépítőnek "Testépítés vs. Csajozás?" ez nem kérdés.

( egyébként a testépítők rendkívül hasonlítanak a gorillákra, nagydarabok , izmosak és egész nap esznek)


Ténylegesen a kérdésre válaszolva pedig a nagy átlagnak egy testépítő szint már nem jön be! Ha lány lennék nekem sem tetszene :D Viszont nyilván egy izmosabb test érdekesebb látványt nyújt az átlagnál. Mi ez a kérdés te?

2012. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
20%
Imádnálak :D
2012. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Én lány vagyok. Nem vagyok tökéletes, igyekszem formálni a testem. Most az én nézőpontomból írok- sokkal jobban tetszenek az izmos férfiak, mint az átlag vagy vékony testűek. (Az arc is sokat számít!) Lehet lepontozni, én így vagyok ezzel.

(DE!!! Ezek mellett még nagyon sok tulajdonsága befolyásolja azt, hogy tetszik-e az illető. Bár most a külsőről van szó...)

2012. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
85%

jobb külső ---> jobb csajoknak tetszel meg


eljárhatsz csak csajozni is, fejleszteni a kommunikáciodat, de ha egyszerüen lehetőséget sem kapsz, mert nem nézel ki elég jól, akkor oylan mintha széllel szembe...tapasztalat.

2012. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 A kérdező kommentje:
Na elkezdem edzeni, majd beszámolok az eredményről. De történeteket még mindig szívesen várok (abból nem sok volt)
2012. okt. 13. 21:00
 18/90 anonim ***** válasza:
87%

# 10/17 09-23 12:26

Gondolom ezaz adonisz testű úriembernek nagyon jó csajai lettek az oké,h sokat ismer és van barátnője csak nem biztos ,hogy aza a minőség amit a kérdező keres:DDD

2012. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
96%

Kb. 4 hónap után jelentkeztek az első eredmények, ekkor egyértelműen számított a külsőm is a nőknél. Akkor persze nem voltam se izmos, se szálkás, de már jobb volt, mint a semmi.

Azóta sem lettem hú de izmos, de sportosnak mondhatom magam, és volt jópár nő, olyanok, akik számomra szimpatikusak, vonzóak, igényesek.

Nagyon sok dicséretet kaptam az elmúlt években, szinte hozzászoktam. Amikor nővel vagyok, vagy kimutatják a gerjedésüket az izmokra, vagy később kibukik valamilyen beszélgetés alkalmával, hogy rettentően izgatta őket a sportos testalkat.

Most új céljaim vannak, rendkívül szálkás akarok lenni, és fel akarom mérni ennek az állapotnak a "hatásait" a nőkre.

2012. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 fospuska ***** válasza:
94%

egy sportolónak nem csak a teste változik. legyen az gyúrás,úszás bármi,ha jól csinálja,ott van az arcán minden kis napi sikere az edzéseknek,főleg ha előtte mondjuk úgy,nem túl szerencsés alkat volt.egy sportoló emberen kabátban is látszik az eredmény.

szóval gyúrj nyugodtan, a csajok értékelni fogják akkor is,ha nem villantod a kockás hasat.látni fogják a ruha alatt a gömbölyödő izmokat és nagy százalékuknak tetszeni is fog. ha amúgy nem ez az összes,amit nyújtani tudsz, tied a pálya. jó test plusz normális viselkedés bármikor veri a sörhasat.hacsak nem milliomos a sörhasú,az nehezebb dió.:)

2013. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!