Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? Elhívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? Elhívjam ezt a fiút szalagavató táncra? Vagy gondoljam át az összes más lehetőséget? (lent)

Figyelt kérdés

Bocsi, ha rossz a kategória és kicsit hosszú lesz!

Idén leszek végzős és ugye készülünk a szalagavató táncra.Eredetileg úgy gondoltam,hogy nem szeretnék táncolni,mert szégyenlős vagyok és elég zárkózott is,csendes,nem ez a bulizós típus,remélem értitek.De meggondoltam magam és nem szeretném kihagyani!

Az osztályunkban az a gond,hogy 9 fiúra jut 26 lány :S Még nem döntöttük el pontosan,mit fogunk táncolni,mert lehetséges egy olyan,hogy a sok lánynak nem kell máshonnan fiút hívni,ha csak az osztálytársainkkal (fiúk) táncolunk közösen.Ha ez lesz,a kérdésem tárgytalan.


DE!Ha a mellett döntünk,hogy pár kell hívni 18 lánynak,akkor mit csináljak? Sajnos nincs túl sok fiú barátom/ismerősöm,úgyhogy lehet,nem lenne nagy választék.Aki először eszembe jutott,ő az osztálytársam bátyja,fél éve találkoztunk először,de utána nem.Miatta.Egy ideig tetszett ez a srác (ő 21 éves),de úgymond már kiábrándultam belőle.Barátom nem volt még,úgyhogy nem tudom,mit tehetnék igazából.Ezek után el merjem hívni? Félek közeledni...mert ugy eredetileg úgy volt,hogy találkozunk,de ez sohasem történt meg!Ha most elhívnám táncolni,nagyon gáz lenne ezek után? Persze csak tánc...

De végül mindig arra lyukadok ki,hogy ezt nem merném neki egy üzenetben megírni.A másik két alternatíva lenne:

-anya ajánlotta a kolléganője fiát (akit nem ismerek),fél évvel fiatalabb nálam és egyel alattam jár

- a másik a padtársam,szintén fiú.H őt kérném meg,nem kellene hívnom senkit.

Szerintetek ki legyen?

Vagy ne is táncoljak egyáltalán?


18/L


2012. szept. 7. 23:13
 1/7 Danusz ***** válasza:
Akkor gyakorlatilag a padtársadat ismered igazán, igaz? Táncolj vele:)
2012. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar ez, válaszd a padtársat. Gondolom vele jóban vagy és kevesbé lenne kínos is.
2012. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmű : Padtárs.

Őt ismered (gondolom) a legjobban és jobban is megbizol olyanban aki X éve melletted ül mint akit 2.szor vagy elsőleg látnál.

2012. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi!

Padtársammal csak az a baj,hogy elég csendes ő is és nem valami szép srác :S Amióta mellette ülök,szoktunk beszélgetni,de előtte nem nagyon...

Kicsivel alacsonyabb is nálam és elég duci,pedig én sem vagyok anorexiás.Rendes srác meg minden,de valahogy nem tetszik nem tudom.Nem is annyira ápolt :S

2012. szept. 7. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mond a padtársadnak ugy : Szedd össze magad Jani,vágd le a hajad,krémezd az arcod,sportolj is egy kicsit,mert a szallagavaton velem fogsz táncolni!
2012. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy ez előző mondja :D!


(ui: ez epikus beszólás lenne xD)

2012. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16:11 vagyok.


Én személy szerint szeretem ha a csaj parancsol,beinditt :D

2012. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!