Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor párkapcsolatba vagy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor párkapcsolatba vagy ki a fontosabb?

Figyelt kérdés

A barátod vagy a legjobb barátnőd?

És ki van első helyen? a barátok majd a szerelem/barátod?


2012. szept. 8. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
én anno szinte mindenkit elhanyagoltam, amikor szerelmes voltam. aztán meg amikor szakítottunk, teljesen egyedül éreztem magam, mert mindenki mással eltávolodtunk egymástól. ezt többször nem fogom megtenni. kell találni egy egészséges egyensúlyt. nekem mondjuk nincs is igényem arra, hogy sülve főve együtt legyünk a barátommal, így van időm a többi barátomra is.
2012. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A párom.
2012. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam meg van az egyensúly a kettő között.
2012. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hole Hunter ***** válasza:
Egy jól működő párkapcsolat nem hoz olyan helyzetbe, hogy ilyen kérdés akár felmerüljön. Ahogyan egy jó baráti kapcsolatnak sem jelent nehézséget, amikor vmelyikük párt talál magának...ehhez bizony fel kell nőni.
2012. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig egyformán fontos volt a kettő. Senkit nem hanyagolok a másikért, és ugyan ezt várom el. A barátaim legyenek velem is, ne csak a párjukkal, és a barátomnak is legyen élete rajtam kívül is.

Nekem ebből sose volt gondom, mindig meg volt a balance.

21L

2012. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettő fontos, de a barátom fontosabb.
2012. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!