Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha beszélni sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Mit csináljak ha beszélni sem akar már velem az aki mindennél fontosabb?

Figyelt kérdés
Élni sincs kedvem... Nem szeretnék mást, úgysem pótolhatná senki. Nélküle nem lehetek boldog soha.
2012. aug. 28. 15:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
változtass a felfogásodon. Nincs pótolhatatlan, csak keresni kell.
2012. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Tanulj meg reálisan látni. Lehetsz boldog mással is..csak picit később..ennyi
2012. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Ne rinyálj és gondolkozz miért nem akar veled beszélni biztos nem véletlenül, ezután változtass amin kell.
2012. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Szerinted te vagy az első ember aki így érez? De ez a duma... Ki kell mászni az önsajnálat mocsarából. Így biztos nem leszel boldog soha. El kell fogadni, hogy vége és előre nézni. Marha nehéz, de azért már másnak is sikerült.
2012. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki pótolhatatlan, mert mindenki egyedi. Nem akarok mással boldog lenni, hiába találnék mást ha ő nem része az életemnek akkor úgy semmit sem ér az egész. Nem tudom elfogadni, egész életemben arra várnék, hogy egyáltalán beszélhessünk. :/
2012. aug. 28. 16:02
 6/33 anonim ***** válasza:
jó, akkor halj meg egyedül, érezd magad szarul, csak ne zaklass ezzel tovább.
2012. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele. Imádtam... Aztán ott hagyott. Kb 3 hónapon keresztül folyamatosan depressziós voltam miatta. Aztán kicsit jobban lettem. Főképp, mert jobban AKARTAM lenni. Ő meg persze nem segített, mikor írtam volna neki, vagy bármi módon találkozni vele, akkor gyakran még csak válaszra se méltatott. Ebből lett elegem, és hála nem csekély akaraterőmnek valamelyest összeszedtem magam, bár nem lettem az igazi.

Aztán megismerkedtem valakivel. Majd még egy valakivel. Aztán végül sikerült annyira túl lennem rajta, hogy megismerkedtem egy olyan valakivel, aki végülis már nem csak egy mankó volt a túlélés érdekében, hanem egy tényleges társ szerepét is oda tudtam neki adni. Most vele vagyok együtt, most harmadik hónapja. És nagyon szeretem :3

Az egyetlen bökkenő az előző pasival az volna, hogy egyik legjobb barátnőm bátyja, és mostani párommal egy utcában laknak, mondhatni szomszédok. Így igencsak gyakran látom. Már neki is új nője van, arról is hallok ezt-azt. Igazából, most már túl vagyok rajta. Minthogy ezt ő is érzékelte, így, szakításunk után kb 7 hónappal már visszaköszön, és ha mondok neki valamit (bár ez nagyon ritkán fordul elő, de ha egy közegben vagyunk, azért a normalitás határain belül muszáj), reagál rá.

De igen, nem is olyan rég még én is úgy éreztem, hogy nélküle véget ért az életem, és nincs értelme semminek. De kellő támogatással és akaraterővel ezen túljutottam. Megvan az ideje, amíg gyászolod a kapcsolatot, és miután ez elmúlik (mindenkinél más és más idő kell hozzá), akkor utána egyáltalán nem lehetetlen, hogy találsz valakit, aki ismét boldoggá tesz.

Nekem sikerült. Szerintem neked is fog. Csak adj időt és lehetőséget magadnak is és másoknak is.

2012. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
20%
Szóval akkor te csak a vanília fagyit szereted és soha életedben nem kóstoltál másmilyent? Isten őrizz, a végén kiderül, hogy a csoki se rossz és akkor nem tudsz naphosszat siránkozni.
2012. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Mindenki egyedül hal meg.

7. Köszi, hogy ezt leírtad.

2012. aug. 28. 16:07
 10/33 A kérdező kommentje:
Fogalmazd át, mit ér ha bármilyen másik fagyit megehetsz csak a kedvenced nem? Örökké arra vágynál titokban a másik mellett.
2012. aug. 28. 16:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!