Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan kell nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan kell nálatok "bevágódni"?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy 17 éves ifjú ember vagyok. Főként a lányok tanácsára lennék kíváncsi, mert azért ők biztosan tudják a kérdéseimre a válaszokat. Sajnos e téren kezdőnek számítok, mert eléggé zárkózott , nehezen barátkozó ember vagyok. Több barátom is mondta, hogy járjak bőrdzsekiben, meg adjam a menőt, de szerintem ez nem jön be a lányoknál ezért meg se próbáltam. Azt is mondták, hogy mennyek el szórakozó helyekre, meg bandázzak velük, mert attól "menőbb" leszek és akkor bukni fognak rám a csajok. Nos engem a szüleim úri embernek neveltek, tisztelet tudó, segítőkész ifjú vagyok. Nem szeretek elmenni, szórakozni, mert nem vagyok az a nagy alkoholt vedelő, akárkivel jól érzem magam típusú ember (alapból gyűlölöm a szórakozó helyeket), ha meg kilógok a sorból a barátaim között leszek gáz. Tiszteletet mindig megadom, sorban magam elé engedem őket, ajtót mindig kinyitom nekik, amikor kirándultunk, a csomagokat segítettem nekik felvinni a vonatra (40-50 kg-os bőröndök), meg minden egyéb, amit egy mai fiatal ember nem nagyon tesz meg (90%-ban) de egyik sem mutat irántam érdeklődést. Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan kell a lányoknál jó pontot szerezni, hogyan flörtöljek velük, hogyan tudnám megkedveltetni velük magamat? A segítőkész válaszokat előre is Köszönöm!
2012. szept. 8. 17:55
 1/3 anonim válasza:
ha van egy olyan lány aki tetszik neked, menj oda hozzá, beszélj vele, nem kell rögtön flörtölni, csak beszélgess vele. utána jöhet a többi, dícsérd meg, hogy milyen csinos ma, stb. a többi meg majd kialakul magától:)
2012. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én jobban szeretem azokat a fiúkat akik nem a boltból nézik le a stílusukat de azért legyen valami divatérzéke én nem szeretem a cigiző alkoholistákat se szerintem mind hülye és nem mindig jó hogy uriemberkedsz találd meg az uriember és a menő srác közötti fiút .. ennyi
2012. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nagyon aranyos srácnak tűnsz,de a humort hiányoltam a beszámolódból. :) én pl. imádom,ha egy srácnak jó a humora,tudok vele jókat röhögni,ha pedig megdicséri a nevetésem,akkor olvadozok. ;) egyébként pedig lehet,hogy tényleg beszerezhetnél egy bőrkabátot,a legtöbb lány odavan érte,a "rosszfiú feeling" miatt,de ha utána rájönnek,hogy nem vagy egy kukifej,hanem tök aranyos,meg minden,akkor utána szerintem jön minden magától. :)))
2014. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!