Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mennyire mertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire mertek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Pl. iskolában vagy munkahelyen van egy lány, aki nagyon tetszik nektek, de nem ismeritek személyesen, viszont tudjátok, hogy bejöttök a lánynak. Próbáltok hozzá közeledni vagy csak maradtok a távolról nézegetésnél?? Örülnétek, ha a lány lépne?
2012. szept. 8. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
bátran.Nem kell félni.Nem háborúba megyünk ahol meghalhatunk.Ez csak beszélgetés.Bár valóban izgalmasabb,mint becsapódó bombák között rohangálni
2012. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem kezdenék,ő se kezdjen,keressen mást.
2012. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindig kedvezményezek ha tetszik egy csaj, akár hol is vagyok - ha beszél magyarul, vagy legalább angolul. És örülök annak is ha a csaj kedvezményez. Fontos, ha kedvezményezek, lássam, hogy nem hiába csinálom, lássak jeleket.

17/f

2012. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bátraké a szerencse, és egyébként sem a nőknek szokás kezdeményezni.
2012. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem jelentett soha problémát,különös,izgalmas játéknak tekintettem mindig.

Ha nem jött össze akkor is.

A fiú dolga a hódítás,de az nem baj ha a lány is ad jeleket.

2012. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja még azt szerettem volna mondani ,hogy a csábítás meg a lány dolga.

Szóval a csábítást mindenképpen vesd be!

2012. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!