Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az egész? Talán szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész? Talán szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, talán ezekben a napokban a legjobbnak tekinthető. Tulajdonképpen összenőttünk. Pl.: úgy alakult, hogy a héten én fogok neki egy órát tartani az egyetemen egy olyan tanár helyett, akit ő rühell, és inkább nem jár be órára, de mikor kiderült, hogy kivételesen én tartom, mert az illető a témavezetőm, és megkért, hogy csináljam meg, közölte, hogy bemegy, hogy legalább egy rokonszenves arc legyen a hallgatóságban. Bármi problémám van, amihez ő ért, ugrik , jön és segít, ez fordítva is így van. Túl sokat kettesben sosem vagyunk,hiszen van egy kicsivel nagyobb baráti társaságunk, de ha igen, akkor teljesen más hangulata van mindennek.

Augusztus végén együtt nyaraltunk, ő, két másik fiú meg én, kicsit olyan érzésem volt végig,mintha mi lennénk a szülők.

Sosem értettem és éreztem át a kapcsolatunkat igazán, mivel ő elég zárkózott egyéniség ilyen szempontból.

Kívülről nézve pedig, nagyon sokszor viselkedünk úgy, mintha együtt lennénk.


2012. szept. 8. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem feküdjél le vele
2012. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért egy négy éves barátságot csak úgy nem fogok felrúgni.
2012. szept. 8. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a kérdésedből meg az egészből úgy jön le nekem hogy igenis bejön neked mint férfi. Ha nem így lenne, fel se tetted volna a kérdést. Amúgy ideális partnernek tűnik a leírás alapján simán el tudom képzelni hogy ő is ezen agyal csak nem mer lépni mert fél hogy visszautasítod és oda a barátság is.
2012. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy sokat elárulhat az, hogyan viselkedett amikor valamilyen fiúval voltál, vagy amikor barátod volt a négy év alatt. Le lehet venni belőle jeleket. Láttál e változást akkoriban, távolságtartó volt e, láttad e hogy szomorú, másképp nézett e rád stb stb stb.
2012. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Illetve tedd fel magadnak a kérdést, te hogyan álltál ahhoz amikor csajozik, barátnője volt?
2012. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hosszú ideje nincs senkije és nem is csajozik tuti biztos hogy szerelmes beléd vagy meleg.
2012. szept. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ez annyira ismerős, mármint ez a legjobb barátok dolog, és hogy kivülről nézve pedig.. nagyon sokszor úgy viselkedünk, mintha egyűtt lennénk..

és én ennek pont ma probálok véget vetni, úgy értem vissza venni a tempoból. :D

2012. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

Biztos hogy nem meleg :), amit tudok barátnője, az 3 éve volt.

Mikor párom volt nem is ismertük egymást ennyire mint most, jóban voltunk, de nem ennyire.

2012. szept. 10. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!