Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (18-24 éves)! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (18-24 éves)! Mi a véleményetek egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Külsőre meglehetősen sovány. Nem egy szép ember. Ellenben szeret színesen öltözködni, szórakozni járni. Nincs sok barátja, barátnője nem volt (se csók, se semmi testiség). Nem túl félénk, sok hülyeségben benn volt (egyszer kipróbálta a kábszert, fogócskázott rendőrökkel, de csak egyszer poénból, amúgy nem követett el semmit csak poénból bement a "zavargók" közé). Szeret olvasni, tanulni, nagyon mély érzelmei vannak és jól el lehet vele beszélgetni komoly témákról. Imádja a zenét, minden fajtáját. Bár nincs egyetemi végzettsége széleskörűen művelt. 22 éves. Céljai nincsenek, az életet egy játéknak fogja fel. Nem igazán akar sokáig élni. Külsőleg kicsit unalmasnak tűnhet.


Mit gondoltok egy ilyen emberről?


2012. szept. 8. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ mennyi pénzed van. Utána megmondom, hogy mennyire tartalak érdekesnek
2012. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bocsi, de nekem ez iszonyú ellenszenves. Felsorolni tulajdonságképp, hogy kipróbálta a kábítószert. Még a rendőrök elől futás poénos is lehet, de ez.


Akkor a másik: Mi az, hogy nem akar sokáig élni? Meg mi az, hogy nincsenek céljai?


Ne vicceljünk már. Nincs az a nő, aki el tudja fogadni, hogy valaki nem állít maga elé legalább egyetlen célt.

2012. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Pozitívként veszem azt, hogy jár szórakozni és színesen öltözködik. Ha nem túl félénk, akkor gondolom, hogy ismerkedni is tud, vagyis aránylag sokat beszél. Olvasás, műveltség szintén jó dolog, a komolyság, csak akkor, ha megfeleő időben, helyen csinálja. Ha imádja a zenét szintán plusz, viszont azt rühellem, ha valaki nem tudja eldönteni, hogy pontosan mit is szeret. És innentől negatívumok: ha sovány, azon lehet javítani(márha akar). Nem volt barátnője- az okára kíváncsi lennék. Ez a rendőrös, kábszeres cucc- hát szerintem ezzel nem a legjobb ötlet "hencegni", ettől nem lesz valakiből "VALAKI". Mély érzelmei vannak- ezt igazából lehet jó és rossznak is venni, én rossznak veszem, mert arra asszociálok, hogy akkor szeret romantikázni is, ragaszkodó típus lehet, amit én hosszú távon nem szívesen viselek el. Nincsnek céljai, játéknak fogja fel az életet- oké, de akkor ne várja, hogy én komolyan vegyem valamilyen téren. Nem igazán akar sokáig élni- ez mit jelent? én sem akarok sokiág élni, de csak mert idős korban már csak beteges és szenved az ember. Ha te mondjuk 40 éves korodig akarsz élni, akkor nincs értelme komoly kapcsolatot keresni, családot alapítani és eleve hitegetni a lányokat ilyen dolgokkal.
2012. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 mmano88 ***** válasza:

Szeret tanulni - nincs egyetemi végzettsége

Most akkor tanulsz éppen vagy nem? Nem mintha az egyetemi végzettség sokat dobna rajtad, de akkor talán (mondom talán) megérteném, hogy még nincs semmi célod.

Egyébként ez nálam eléggé kizáró ok, hogy nincs semmi célod.

Pont egy ilyen pasival szeretném leélni az életemet, aki az életet csak játéknak fogja fel.. (IRÓNIA)


Szóval, szórakozni vágyó tiniknek lehet bejön, de nekem nem. Kicsit többet várok el a pasiktól, kicsit több érettséget.


23N

2012. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez jövőre öngyilkos lesz, de ha el akarod veszteni a szerelmed..már ha az, bocsánat, ha nem
2012. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

SzeriNtem is unalmas ha színesen öltözködik ha nem.Egy férfinak legyenek már céljai.Sokra megy ha szeret tanulni,csak éppen nem kamatoztatja...kábítószer?rendõrök?-szerintem abszolút nem normális ez az ember...felejtős...

18L

2012. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem nehéz kitalálni amúgy, hogy önjellemzést írtam :).


"Ha nem túl félénk, akkor gondolom, hogy ismerkedni is tud, vagyis aránylag sokat beszél."


Ööö, nem, én eléggé csendes vagyok. Az, hogy nem vagyok félén olyan dolgokban merül ki, hogy nem tartok a veszélyes, kétes kimenetelű dolgoktól.


"innentől negatívumok: ha sovány, azon lehet javítani(márha akar)"


Nem akarok. Én ilyen vagyok.


" Nem volt barátnője- az okára kíváncsi lennék. "


Mert mocskosul lenéztek és kiközösítettek a lányok. Meg nincsenek és nem is voltak olyan helyzetek, hogy lányokkal tudtam volna ismerkedni.


"Mély érzelmei vannak- ezt igazából lehet jó és rossznak is venni, én rossznak veszem, mert arra asszociálok, hogy akkor szeret romantikázni is,"


Azt sem tudom mi az a romantika...Sosem volt ilyesmiben részem.


" Nem igazán akar sokáig élni- ez mit jelent? "


Max 29 éves kor.


"Szeret tanulni - nincs egyetemi végzettsége "


Igen, szeretek saját örömömre olvasgatni hasznos dolgokat. Én ezt tanulásnak fogom fel.


"Kicsit többet várok el a pasiktól, kicsit több érettséget."


Azért kicsit irónikus, hogy tini koromban a komolyságom miatt nem kellettem senkinek, most meg azért mert "nem vagyok komoly".


"Ez jövőre öngyilkos lesz,"


Ez lenne a B terv jövő nyár végén.


"SzeriNtem is unalmas ha színesen öltözködik ha nem"


:DD kábszer, rendőrök, bulik és unalmas :D. Amúgy már utálom a bulikat és teljesen rendes életet élek, nem kábítószerezek csak EGYSZER próbáltam ki és nem hiszem, hogy ezért egy szörnyeteg lennék. Szóval igen, unalmas vagyok.


Amúgy nem is szeretnék párkapcsolatot, csak kíváncsi vagyok a lányok mit szólnak egy ilyen emberhez. Mondjuk lány barátok is jók lennének, akikkel tudnék beszélgetni, haverkodni, ilyesmi. Sajnos ezt sosem kaphatom meg mert még barátkozni sem akarnak velem. Még fizetnék is érte, ha valaki a haverom lenne lányként :D


Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 8. 21:55
 8/20 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha valakihez így állsz oda,hogy ezeket a dolgokat özlöd nem valószínű, higy ismerkedni akar majd veled, legalábbis magamból kiindulva. Egy: folytonfolyvást arról akarsz majd sírni neki, hogy mennyire elcs.szett egy életed van? Kettő: ha az első nem lenne igaz, akkor meg ha véletlenül közel enegdném magamhoz és netalántán kötödnék is hozzá, akkor utána magamból csinálnék egy lelkihullát, mert 30 évesen megölöd magad én meg hülye módon megkedveltelek?

Ha rám hallgatsz, akkor választassz:

1, vagy megpróbálsz magadnak kitalálni életcélokat, rendesen élni, kicsit rendbe szedni magad, barátot, barátnőt találni és nem meghalni 30 éves korod előtt, így nem okozol fájdalmat azoknak akik valamennyire szerettek az életedben

2, vagy folytatod ugyanezt a dolgot, viszont elzárod szépen magad a külvilágtól, hogy nehogy valaki megszeressen és haláloddal mást a "nyomorba" taszíts, mert esetlegesen megkedvelt.

2012. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy írtál.


". Egy: folytonfolyvást arról akarsz majd sírni neki, hogy mennyire elcs.szett egy életed van?"


Soha nem beszélnék ilyesmiről személyesen senkinek, itt is csak azért írok mert névtelen.


" mert 30 évesen megölöd magad én meg hülye módon megkedveltelek? "


Ha lenne aki kedvel, akkor lenne értelme élni és nem csinálnék ilyesmit (akkor sem ha utána elhagyna, sőt akkor pláne nem).


"1, vagy megpróbálsz magadnak kitalálni életcélokat, rendesen élni, kicsit rendbe szedni magad, barátot, barátnőt találni és "


Szerinted mielőtt ilyen lettem nem próbáltam? Egyszerűen tisztázatlan okok miatt kiközösített a társadalom. Ha barátkozni próbáltam szinte mindig flegmán beszóltak vagy úgy néztek rám mint egy rongyra és szinte éreztették mindig vele, hogy mi a fenét is képzelek magamról, hogy meg mertem szólítani őket..


" "nyomorba" taszíts, mert esetlegesen megkedvelt."


Na, ettől tartok a legkevésbé. Még a temetésemre is félreraktam 300 ezeret. Szóval anyagilag sem lesz teher.

2012. szept. 8. 23:14
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát elég szomorúnak tűnsz.De ez így nem mehet tovább.Valami hiba mégiscsak van benned.Lehet rossz helyen próbálkozol barátkozni...próbálj meg túllépni bizonyos dolgokon és változz meg.Legyen önbizalmad,légy egy kicsit vidám.Ne befelé fordulj.. inkább csak menj tovább elõre.Biztos van megoldás.. de nem az öngyilkosság...nyugodj meg,ne nézz hátra és ne azon járjon az eszed h milyen béna vagy meg hogy milyen szerencsétlen...ezeket te magad "írtad"
2012. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!