Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (18-24 éves)! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (18-24 éves)! Mi a véleményetek egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Külsőre meglehetősen sovány. Nem egy szép ember. Ellenben szeret színesen öltözködni, szórakozni járni. Nincs sok barátja, barátnője nem volt (se csók, se semmi testiség). Nem túl félénk, sok hülyeségben benn volt (egyszer kipróbálta a kábszert, fogócskázott rendőrökkel, de csak egyszer poénból, amúgy nem követett el semmit csak poénból bement a "zavargók" közé). Szeret olvasni, tanulni, nagyon mély érzelmei vannak és jól el lehet vele beszélgetni komoly témákról. Imádja a zenét, minden fajtáját. Bár nincs egyetemi végzettsége széleskörűen művelt. 22 éves. Céljai nincsenek, az életet egy játéknak fogja fel. Nem igazán akar sokáig élni. Külsőleg kicsit unalmasnak tűnhet.


Mit gondoltok egy ilyen emberről?


2012. szept. 8. 19:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Elõzõ vagyok még

Az jó ha bulizol,eljarsz ide oda.Csak önbizalommal!Mert látsZik rajtad és ez nagyon fontos!

2012. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. szept. 9. 11:06
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem siránkozásból és önsajnáltatásból írom, de én egyedül már nem tudok változtatni a sorsomon. Nem tudom mi lesz ennek a vége. Szórakozni már nem járok így ismerkedni sem tudok sehol, meg különben sincsenek emberek, akikkel elmehetnék valahova...
2012. szept. 9. 15:36
 14/20 mmano88 ***** válasza:

Nem minden ember egyforma, így nemcsoda hogy nincsen senkid akivel elmehetnél valahova, nemtaláltál senkit, akivel egy hullámhosszon lennél. Lehet más helyen kell keresni.

Egyébként énis így vagyok. Akikkel eddig jóba voltam mind elköltöztek, nem maradt túl sok barátom itt, és közülük is sokan megváltoztak és nem jó értelemben. Most fogok kimenni külföldre, új környezet/új emberek, szerintem minden más lesz. Lehet neked is jót tenne egy kis környezetváltozás, ahol előröl kezdhetnél mindent. Új emberek/új kapcsolatok. A felnőtt kapcsolatok/barátságok egyébként is teljesen mások, mint a tini/gyerek barátságok, úgyhogy én a helyedben még nem adnám fel (ill. nem is adom fel).

23N

2012. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok neked a jövőben!
2012. szept. 9. 16:21
 16/20 mmano88 ***** válasza:
Köszönöm! :) Sok sikert neked is!
2012. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ebbe semmi extra nincs. Leginkább csak emo vagy, egy hülye, drogos emo.
2012. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
:) Ment a zöld.
2012. szept. 12. 05:15
 19/20 TOMAtm ***** válasza:
majd felnősz tesó....
2012. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

" Céljai nincsenek, az életet egy játéknak fogja fel. Nem igazán akar sokáig élni. Külsőleg kicsit unalmasnak tűnhet."


Ez nàlam kizàrook.

bocsi:)

2012. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!