Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok velük beszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok velük beszélni?

Figyelt kérdés

Valaki segitsen nem tudok a lányokkal/csajokkal beszélgetni sem élőben sem pedig facebookon. :S

előre is köszi a válaszokat



2012. szept. 8. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Cseréld ki a mikrofonod.:DDD


Írni kell nem beszélni.Tanulj meg írni akkor.

Vagy írkálj itt.

2012. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? gyere beszélgessünk..
2012. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerüen.Ne legyél beszarva.Legyen már önbizalmad!
2012. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Amúgy kezd itt a beszélgetést mert itt ismeretlenek az emberek,aztán majd fejlődsz és megszokod,hogy jár a szád.:DD

És majd ott is menni fog.

Beszélj mindenféléről ami eszedbe jut.

2012. szept. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sanyi vagyok 9454 ***** válasza:
Kb 1 éve még én is ilyen voltam aztán most mikor ballagtunk tartottam egy kisseb fajta össze jövetelt vettem jó sok piát ... elhívtam azokat az embereket akikkel jól elvagyok persze sok lányt is hivtam hogy hátha lessz valami elkezdtem inni elősször keveset dél után aztán mikor már kicsit berugtam akkor már sokkal oldottam voltam oda mentem a lányokhoz és mindeni meg volt döbbenve hogy milyen jó a humor érzékem meg hogy milyen jó bulit hoztam össze aztán én is észre vettem magamon hogy tök kól érzem magam és hogy a csajok ölelgetnek meg minden és akkor eszembe juttot hogy full részegre iszom magam hát ez meg is történt... Dél után kb 5 orakkor már kurv@ra be voltam rugva este 10 ig csak pörögtem meg hánytam aztán 1 körül mindenki elkezdett haza menni de egy lány messze lakott és mondta h kisérjem haza erre én figyelj aludj itt anyuék ugyis csak 2 nap mulva jönnek :) tanakodott hogy maradjon e végül arra jutott hogy marad erre én de velem alszol ugye :P erre ő háát jó velem alud lefeküdtün az ágyba ő oda bujt hozzám mellesleg még akkor is éreztem hogy be vok rugva aztán átkaroltam és meg puszilta. Vagy öt ször a nyakát erre ő oda fordult felém zolii tudod h van barátom erre én persze hogy tudom de azt akarom hogy megcsókolj mellesleg józanul soha nem mondanák ilyet elkezdünk smárolni aztál kinyaltam ő leszopott és megkurtam :)
2012. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!