Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelemre mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelemre mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nyár elején kezdődött. Beleszerettem egy lányba,és minden úgy tűnt,h teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Úgy készültem,h meglepem valamivel,valami felejthetetlennel,aztán már össze is jöhetünk. Tényleg nagy boldogságban készültem,és pont mielőtt megtörténhetett volna,megtudtam,h összejött valaki mással...Hát szörnyű volt. Egy világ omlott össze bennem. Még az a szerencse,h nem csináltam hülyét magamból és nem vallottam színt neki,mert ha ott derül ki,akkor végem lett volna. No mindegy, úgy döntöttem,elfelejtem. Telt múlt az idő,összejöttem egy másik lánnyal,de nem volt olyan jó,hamar szakítottunk is. Közben ez a nagy szerelmem elkezdett nekem írogatni,biztos nem értette,h miért tűntem úgy el. De elég felkavaró volt,amikor írt nekem. Ha van barátja ,miért nem vele foglalkozik inkább. Én akkorra már lemondtam róla,így nem is akartam tőle semmit. Aztán összekülönböztünk,és eléggé rosszul alakultak a dolgok köztünk,így mostanra nem is szívesen gondolok rá. Hogy tudnám elfelejteni,vagy ne felejtsem el? /Nagyon hosszú lenne mindent részletesen elmagyarázni,hogy miért is vesztünk végül össze,ezzel külön nem akarok untatni senkit,ha valakit érdekelnek a részletek,esetleg privátban megírhatja.../

2012. szept. 9. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
El fogod felejteni hidd el. De ehhez az kell, hogy ne írogass ki kérdéseket róla:)
2012. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!