Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még megoldás vagy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még megoldás vagy teljesen reménytelen ez az egész?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt. Már minden olyan más mint régen, úgy érzem nem szeret. Mivel nem egy városba lakunk,elég nehéz találkoznunk.Lassan 2 hete láttam,akkor is én voltam náluk. Egy ok miatt nem jön azt mondja,de ha ez nem lenne,lenne más(így szokott lenni). De azt mondja hogy hiányzom neki stb, azt is akkor ha év hívom. Úgy érzem hogy azzal se törődne ha valami bajom esne,hisz sose hív,nem érdeklem. Úgy érzem, hogy nincs barátom hiába vagyunk együtt. Ennek az egésznek szerintem az az oka hogy számítógépes játékfüggő,egész nap azt nyomja,persze azt állítja hogy nem. Ha beszélünk akkorse figyel rám,mert közbe a haverokkal beszél,mert játszanak. Már választás elé állítottam,hogy vagy a játék, vagy én,és lelettem cseszve hogy hogy merek ilyet kérni,ha szeretem. Múlt héten megmondtam neki hogy hagyjon örökre békén,hát az lett hogy pár nap múlva én hívtam fel. Nem értem hogyha szeret miért csinálja ezt velem?!

Bocsi hogy kicsit hosszú lett,köszönöm annak aki elolvasta


2010. júl. 6. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Reménytelen. Hagyd ott a fenébe, találsz ezerszer jobbat.
2010. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már olyan helyzetbe is hoztad, hogy legyen vége, és az sem érdekelte, akkor úgyérzem fölösleges ezt az egészet erőltetni. Megszokta hogy mellette vagy, valamilyen szinten lelki biztonságban van melletted, de ennyi. Nem hinném hogy túl erős érzelmeket táplálhat irántad ha fontosabb a számítógép neki, mint te. Légy erős, mond el neki, hogy ez így nem működik, és pár hétig most inkább hanyagoljátok egymást. Ha keres akkor beszélgethettek egy komolyabbat is, hogy kinek miben kéne változnia, ha nem keres abban a pár hétben, akkor nincs értelme erőltetni! Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél, annál is inkább mert azt hiszem én is kezdek a te cipődben járni néha... Sok erőt és kitartást, remélem észhez tér a párod!
2010. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csapagygolyo ***** válasza:

Akkor asszem h a Barátod vagy Counter-Strike függő vagy WOW vagy Cabal...Én személy szerint Counter-Strike:$

De a csajomra örökké volt időm...nálunk inkább az volt h a csaj nem akart velem talizni...örökké a bnőjével volt...De utánna meg is csalt...m1...más tészta...:D

azt ajánlom hogy beszélgess vele minnéltöbbet lepd meg azzal hogy odamész hozzájuk meg stb...:) Tuti örülne.:)

ismét csak saját történet...Én meg leptem oda mentem..és a másik pasija nyitott ajtót h mit akarok...na akkor vertem össze...m1.:D

remélem nálatok minden oké lessz.:)

remélem tudtam segíteni.:)

2010. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő mindig azt mondja, hogy nekem kell gondolkoznom,hogy változzak meg. Na és ő tudja hogy azért vagyok köcsög vele,mert leszar engem. És ha ez a téma szóba jön,mindig én vagyok a szar.
2010. júl. 6. 15:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott tényleg, ne keresd ne írj neki, bírd ki ! Ha megkeres akkor pedig beszélgess el vele, mond meg hogy ez így tényleg nem megy, és vagy így vagy úgy. Ha pedig téged választ akkot változtasson is mert ha nem többé nem veszed fel a telefont és nem lát. Semmiképp se dobd ki most rögtön és szakíts meg vele minden kapcsolatot. 3 év szerintem ennyit megérdemel hogy ezt még megtedd. A pasi nem érdemli meg de a te 3 éved megérdemli :D Csak tényleg tartsd be hogy nem hívod nem keresed !:)
2010. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat szerintem te is tudod mit kellene tenned,ugyhogy szerintem ne pazarold ra az idodet mert ugylatszik egyedul vagy ebben a kapcsolatban.Hany eves vagy?Gondolon meg nagyon fiatal vagy es lenne jobb dolgod mint varjal egy buta fiura aki jobban el van foglalva a barataival mint veled,kerekedj felul az erzeseiden,menj szorakozni es ismerkedj meg masokkal is mert meg ugylatszik nincs megerve a fiud erre a kapcsolatra,most valoszinu csak ot latod de meglasd meg van rajta kivul mas is,ne hivd,ne keresd fel es menjel szorakozni!!!!!!!!!ha ezek utan sem fog keresni akkor egyertelmu hogy ejteni kell.ne szomorkodj hanem baratnozzel,csavarogjal,tanuljal,es keress egy uj baratot.sok sikert:)
2010. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2010. júl. 6. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
hagyd a gyereket. ha szeretne akkor nem bírna ki két hetet nélküled, ha csak nem egy kontinens választ el titeket.
2010. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csapagygolyo ***** válasza:

Hol lax?:$

Én is 17vagyok és már nincs csajom...:P:$:D

2010. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!