Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet úgy egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy egy kapcsolat, hogy a férfi 40 évvel öregebb a nőnél? ( Nő 21 férfi61). Sokak szerint ilyen korkülönbséggel a nő nem szerelemből van a férfival.

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nagypapa-unoka kapcsolat esetleg..


ez túl sok szerintem

2012. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja ez így szokott működni... Nem a pénz dominál sose, á nem...
2012. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát van az a... Einstein hajú, az is már vagy 85 éves, és van egy 35 éves nője, szerelemből vannak együtt, mert az a f-sz nem éppen egy híres celeb, nem kaszál milliókat havonta....
2012. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha a nőnek apakomplexusa van, mert az édesapja meghalt kislánykorában, akkor előfordul.


DE: Minden egyéb esetben, már a 20 évvel idősebb férfiakhoz sem szerelembőlvonzódik az ember, hanem azért, mert ilyenkorra a férfi már rendelkezik megtakarítással, esetleg jelentősebb vagyonnal, a gyerekei felnőttek, tehát nincsen velük gond. Egyszóval csakis a pénzért és a könnyű megélhetés reményében.


Férfiak ezt jegyezzétek meg: sosem vagyunk szerelemből idős férfival (kivétel a fenti eset), csakis a pénzetekre hajtunk ilyenkor.

2012. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem működhet
2012. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2012. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Működhet is akár (nem tudom, nem próbáltam), de a férfi biztos, hogy jóval hamarabb fog meghalni, mint a nő (kivéve extrém esetben), szóval még ha működik is, rövid ideig fog tartani. A férfi egy idő után nem is lesz képes a szexre valószínűleg. Esetleg beteg lesz, lehet, hogy ápolásra, gondoskodásra szorul. Én ezt nem biztos, hogy tudnám vállalni.


"Sokak szerint ilyen korkülönbséggel a nő nem szerelemből van a férfival."

Ehhez nyilván ismerni kellene a férfi helyzetét. Mármint, hogy gazdag-e. Mert akkor nyilván lehet így. De ismertem egy párt, ahol a lány a férfi első házasságából származó gyerekével volt egyidős. Na az a pasi kicsit se volt gazdag, csúnya is volt, öreg is - szóval az 1000% hogy nem érdekből volt vele a lány. :) (Azóta se tudom különben, hogy mit evett rajta. Még ha legalább sármosan öregedett volna, mint mondjuk Sean Connery.)

2012. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt Sväjcban sok ilyet làtni...Sok itt a gazdag öreg:))
2012. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Golan Trevize ***** válasza:
57%

Dehogynem működhet!

Alig pár évet kell csak várnia a hölgynek, és utána biztos anyagi háttérrel tud nekivágni a világnak.

2012. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!