Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselik a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselik a férfiak a párjuk havi menzesz ciklusukat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor egy férfi együtt él egy nővel érdekelne hogyan éli meg mikor párjuk ebben szenved(ill nem szenved de kellemetlenül érinti) olyankor mit éreznek sajnálják...vagy esetleg mikor párjuk kimegy tisztába tenni magát undorodnak hiába szeretik őt... egy kiváncsi fiatal hölgy

2012. jún. 17. 19:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Az én párom nem csinál ebből ügyet. Megvan és kész.Ilyenkor egy szóra ugrik amikor kérem hogy nyomkodja,masszírozza meg a melleimet,mert amikor megjön,akkor bekeményednek,és fájnak.Elhiheted,hogy örömmel nyomkodja,masszírozza.D

Nem undorodik tőlem,hiszen tudja hogy ez az élet velejárója..Az fürdőszobai helyzetet meg nem ellőtte csinálom, így nem is érinti kellemetlenül..

2012. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Miért kéne sajnálni? És főleg miért kéne undorodni? Nem "tisztába teszi magát, mac tampont cserél.

Engem nem zavar, mi szeretkezünk is ezalatt is.

2012. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem undorodom, miért is tenném? természetes dolog, és mivel nem az orrom előtt csinálja és nem is mutogatja ezért nincs is okom rá. Szerencsére nincsenek nagy fájdalmai, legalábbis több napig tartó, szokta mondani, hogy na meg fog jönni mert érzi a medence résznél a nyomó fájdalmat, ilyenkor nyűgösebb, de ez is érthető.
2012. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Titokban örülök hogy orál hét van, de cserébe mindent megcsinálok (házimunka, kaja) ha rosszul van.


25/F

2012. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
én most ink a fájdalommal járó dologra gondolok...hogy olyankor mit csinálnak a párok:) természetesen kaptam már erre megfelelő választ csak azért hogy pontositsak mi érdekelne
2012. jún. 17. 19:22
 6/25 anonim ***** válasza:
22%
Azért a nők 99-ának nem okos amenstruáció akkora fájdalmat, hogy ez jelentősen befolyásolna bármit
2012. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
*okoz
2012. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Forro furdot csinal nekem, utana o melegiti a kezevel vagy a hasaval a derekam, de amugy nem faj olyan veszesen, hogy ki kelljen szolgalni.
2012. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%

Orál hét :DDD

Háhá :D

Az én párom eltűri, ugyanis hálistennek ritkán vannak falkaparós fájdalmaim :)

Az ezt megelőző két hétben látványosabban vagyok idegbajos, ilyenkor tudja és mondja is hogy: Két hét múlva megfog jönni:)

Nem undorodik, ő is örül, hogy "orál hét" van:D

2012. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A fajdalmaim nem annyira veszesek, ha megis faj, megert, es segit. Regebben eleg hisztis voltam elotte, aztan olyankor adott egy pohar sort, amitol ellazultam, es megnyugodtam. Majd kesobb olvastam h van benne hormon ami nagyon jo erre. Azota iszom elotte, mar hisztim sincs igazan :-)
2012. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!