Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy egyszer mindenki életében eljön az Igazi? Megéri rá várni?

Figyelt kérdés

Ugyan még csak 16 éves vagyok (igen, tudom, nagyon fiatal...:)), de úgy érzem, hogy a fiatalok többségével szemben én nem szeretném kiélni magam, fűvel-fával összefeküdni, sőt. Ha kell még jó pár évig várok valakire, akivel átélhetem majd azt az igazi nagy (első - és talán egyetlen) szerelmet. Mindig úgy képzeltem el egészen kicsi korom óta, hogy csupán egyetlen férfi lesz az életemben, de ő a lehető legtovább. Ez talán csak egy mesebeli vágyálom, de a környezetemből tapasztalva tudom, hogy igenis megtörténhet, csak kell hozzá egy jó adag szerencse is. :)

A kérdés adott. Szerintetek létezik a "nagy Ő"? És ha igen, akkor érdemes-e éveket rá várni, vagy inkább ki kéne élveznem a fiatalságom minden egyes pillanatát ilyen téren?


2012. szept. 9. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik. Én ilyen dolgokban nem tudok már hinni, az elején még jó, reménykedem, aztán egyre halványabb lesz a dolog. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy akkor holnaptól feküdj össze fűvel-fával, de azért, ha mondjuk 3 éven belül nem történik semmi, akkor szerintem kezdj magaddal valamit.:)
2012. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem érdemes ilyenekkel várakozni, én is így basztam rá. Sokat vártam és tök fölöslegesen, én is ugyanígy gondolkozom, hogy nem fekszem össze fűvel-fával, de az igazira ne várj. Éld az életed, legyenek barátnőid(tehát emiatt a Nagy Ő dolog miatt ne taszíts el másokat az életedből, mert úgy jársz mint én: egy csaj miatt feladtam rengeteg mindent egy éven keresztül és kikosarazott, tehát röviden szólva ráb*sztam) és így tovább.

Tehát ne várj, hanem cselekedj. Az biztos, hogy létezik, de nem éri meg emiatt várakozni!

18/F

2012. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, nem is azt mondom, hogy ha elém sodor az élet valakit, akit igazán megkedvelek, esetleg közelebb kerül hozzám, akkor elvből elutasítom őt, mert nem ő az Igazi. :) Volt már barátom, de egyszerűen képtelen voltam megnyitni a szívem és kötődni hozzá, mert tudtam, hogy igazán hosszú távon ez nem fog működni, így inkább véget vetettem a kapcsolatnak. Egyszerűen nem akarok senkivel sem "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon összejönni. Mondjuk lehet azért beszélek így, mert még sosem voltam szerelmes és kis naiv vagyok, benne van a pakliban.
2012. szept. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!