Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem múlt el az érzés, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem múlt el az érzés, hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem túl szerencsésen választom ki magamnak a pasikat. Ez ösztön, így a körülményeket nem igazán tudom befolyásolni. 3 éve kezdődött az egész, amikor a suliban megláttam. Először nem is igazán tetszett, de rájöttem milyen szép a szeme, az arca, a mosolya...belezúgtam. Lassan-lassan ő lett az ideálom. Olyan zenét kezdtem el hallgatni, amit ő. Olyan filmet nézni, olyan könyvet olvasni. Ez nem szerelem, hisz alig beszélünk. Inkább rajongás. Van egy jó pár év köztünk, van barátnője és tanár. Nos igen, talán az utóbbi a legextrémebb a történetben..Próbáltam túllépni rajta, kb másfél év telt el úgy, hogy nem bírtam kiverni a fejemből. Most egy sráccal úgymond "összejöttem". Randi,csók,séta, minden, ami kell. A probléma az, hogy nem találkozunk minden nap, viszont a hapsit, aki egész sokáig tetszett minden nap látom. Az új barátomat mindig hozzá hasonlítom. A csavar a történetben az, hogy néha úgy tűnik, hogy a tanár is érdeklődik irántam. Múltkor (és ez nem egyedi eset) egy ismerősömmel beszélgettem, aki mit sem sejt erről az egészről, megkérdezte, hogy honnan ismerem azt a pasit, mert folyamatosan engem néz és mosolyog..


2012. szept. 10. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem muszáj túllépned, mármint azzal, hogy van barátod már túlléptél. Inkább csak élj vele együtt. Mármint az érzéssel, úgyis el fog tűnni egy nap :)
2012. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!