Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mult 7 végén mikor nem birt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mult 7 végén mikor nem birt eljönni és magam körül néztem a barátaimat meg csajokat, elfogott egy olyan érzés h szeretem. Történt már veletek ilyen? En fiu 18, lany 15

Figyelt kérdés
4 honapja tartom a kapcsolatot, ugy beszéltük meg h nem fogunk járni mert messze van (50km). Kb 2hetente találkozunk, és tegnap mikor eljött az elözö esetekhez képest nem engedtem a barátaimnak h megismerkedjenek vele. Ezt féltékenységböl tettem?
2009. márc. 8. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy féltékenységből, vagy pedig azért, mert azt a kis időt inkább csak vele szeretnéd tölteni.
2009. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehetséges vagy estleg nemzségyelled? persze ez csak egy feltevés mert mondjuk az egyik barátnőmnél is ez van hogy ő sem akarja bemutatni a pasiját közben mi meg már msn en is bezséltünk meg telefon stb valószinüleg féltékeny vagy rá ez egy ideig oké de később a lány azt fogja hinni hogy szégyelled előbb utóbb be kell majd mutatnod mert nem fog veled szóba állni
2009. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátom és közöttem 192 km a távolság, és remekül működik, már több mint fél éve... Szerintem ne add fel ilyen könnyen, a távolság nem gátolhatja meg a kapcsolatotokat..

De a kérdésedre a válasz az, hogy valószínüleg féltékeny vagy, és emiatt nem szeretnéd, ha más is megismerné, pedig hidd el, az a legjobb, amikor a párod és a legjobb barátaid jól kijönnek egymással és egy helyen van mindenki, aki fontos:)

2009. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,de az elsö kérdésemre is válaszoljatok...
2009. márc. 8. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésedre, ha jól értelmezem...

-Velem volt már ilyen, hogy nem a lánnyal voltam, hanem másik társasággal, és mindenki jól érezte magát, nekem meg egyre jobban hiányozni kezdett, és csak vele akartam lenni.

Fel is hívtam...Azóta is együtt vagyunk másfél éve, és távkapcsolat ez is.:) 270 km

2009. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!