Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, h a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, h a srác akivel a buliban smároltam nem is emlékszik rá (nem egyszer smároltunk)?!

Figyelt kérdés
Bulis kavarás

2012. szept. 10. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
eléggé gáz..
2012. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hunter92 ***** válasza:
Igen, ez gáz.
2012. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szánalmas.
2012. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
felejthető vagy.. :-):-):-)
2012. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem azért nem emlékszik rád, mert szürke kis egér vagy, hanem mert atom részeg volt. Szerintem nem gáz. Én majdnem az összes szombatomra nem emlékszek. A mostani szombatomnál is hajnali 2 kor már képszakadás volt, pedig a fb-ra feltöltött kép szerint hajnali 5 kor még nagyban roptam a helyi kocsmában (ahol nem tudtam, hogy jártam).
2012. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mmano88 ***** válasza:

gáz!

És te hogyhogy nem vetted észre hogy ennyire részeg?

2012. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Marhára...

Meg az is gáz, hogy manapság gyakoribb a "buliban holtrészegen kavarok" ismerkedési mód, mint a hagyományos ismerkedés/randizás. Aztán meg csodálkozik mindenki, hogy a legtöbb kapcsolat egy nagy nulla.

2012. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hunter92 ***** válasza:
Nem feltétlen kellett, hogy részeg legyen. Nekem még 15 évesen volt, hogy egy buliban max. 2 vagy 3 sört ittam, ezt is úgy 6 óra leforgása alatt, szóval nem voltam részeg. De egy csomó csajjal táncoltam és néhánnyal smároltam is (fasza kis buli volt:D) így másnap marha nehéz volt belőni, hogy ki az a csaj, aki bejelölt iwiw-en (égetem is, mint a rongy, amikor megkérdezte, hogy emlékszem e rá xd). Bár gondolom a kérdezőnek az is feltűnt volna, ha a srác sorban kapja le a csajokat egymás után.
2012. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TOMAtm ***** válasza:
100%

csak simán nem akar emlékezni.magyarul nem égeti magát veled.

nem gáz,majd lesz másik.ezt meg hagyd a vérbe.

2012. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Ugyan olyan ribanc vagy, mint a többi? Mitől lennél különleges, hogy emlékezzen rád?
2012. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!