Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem jönnek be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem jönnek be az atléta alkatú, magas fiúk?

Figyelt kérdés
Mindenki csak arról tud áradozni ,hogy az izmos fiúk így meg úgy. Csak én gondolom ,hogy a vékonyabb fiúk sokkal édesebbek? :$
2012. szept. 10. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy meleg fiú?
2012. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Talán ezt közölhettétek volna előbb is akkor az elmúlt 4 évemet nem az edzőteremben töltöttem volna.Amit a lányok "atléta alkatnak" hívnak az általában egy vékony,gyenge,de szikár test.Van akinek ez tetszik,valakinek az.(és szerintem a kérdés írója egy vékony csávó,aki magát reklámozza..) 16/F
2012. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. De no problem.
2012. szept. 10. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Akkor az utolsó mondatom nem áll,a többi igen.De amúgy érdekelne,hogy egy gyenge,vékony fiú mellett,hogy tudod magad biztonságban érezni?Attól,hogy magas,és nincs rajta zsír,még nem erős..
2012. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És egy izmos fiú? Lehet ,hogy kigyúrt ,de ,ha nincs mersze, vagy nyuszi.

Kár ,hogy kezdenek eltűnni az ilyen alkatú srácok...

2012. szept. 10. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy izmos srác szerintem pont hogy bátrabb,mert tudja,hogy jók az esélyei,minden téren.De nézz csak körül rengeteg vékony pasi van..
2012. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!