Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most miért csinálhatta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért csinálhatta?

Figyelt kérdés
Vártam a buszmegállóban és volt egy szép lány, aki többször is hátranézett és pont rám mindig. Először azt hittem csak úgy hátranéz, de utána még vagy két-háromszor szintén hátranézett és mindig pont rám, a képembe. Kb. két méterre áltam tőle hátrébb.

2012. szept. 10. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A szádból csorgó nyáladat nézte.
2012. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pattanás volt az orrod hegyén.
2012. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy volt valami a fejeden, ami nem oda illő(fogkrém, fika, reggeli maradványa stb) Vagy volt valami mögötted.
2012. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szembe fújt a szél és az arcába hordta a port.

Nem biztos!

2012. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TOMAtm ***** válasza:
71%
hát ez elúszott te pöts...
2012. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy pont abból az irányból jött a busz, amit várt, a a fejedtől meg nem látta?

mert nekem ez rendszeres szokott lenni, hogy lesem mikor ér már ide félév késéssel a ..busz és akkor még bámulnak a képembe a bambamarhák, mert azt hiszik őt lesem.

de lehet mindkettő..te is bejöttél neki, meg a buszt is figyelte, honnantudjuk???

2012. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon okos, én is gondoltam erre, de ott a probléma, hogy a busz még véletlen sem arról jön, hanem neki balról és az is fura volt, hogy épp a képembe bámult, láttam, csak nem értem, hogy miért, mert nem tartom magamat jó pasinak, főleg hozzá képest, aki biztos kaphat akármilyen menő hapsit. Én meg semmi vagyok hozzá képest.
2012. szept. 10. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!