Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok,beleszerettem egy 37 éves nőbe,ő is szretet engem,amikor ezt közöltem a szüleimmel...apám szó szerint elküldött a halál faszára...egyszerűen nem tudom nekik elmagyarázni hogy ilyen igenis lehetséges.

2012. szept. 11. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges,igen,de nemgondolod hogy az a 37 éves nő édesanyád is lehetne?
2012. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Arra még nem gondoltál, hogy a 37 éves nő, ha valóban szerelmes beléd, egy kezelésre szoruló, beteg ember? Ha annyira szereted, elviszed egy jó pszichodokihoz.


Amúgy, ha az én gyerekem állna elő ilyesmivel, én azt a "nőt" keresném meg és törném el mindkét kezét.

2012. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy 18 év korkülönbséget a szexen kívül ugyan mi a fenével lehet áthidalni? Teljesen más generáció vagytok! Nyilván az idő fogja eldönteni, hogy együtt maradtok-e, és nem a szüleid, te is nagykorú vagy már, de semmi jóra nem számítanék a helyedben. Vagy te vagy nagyon koraérett, vagy a nő nagyon gyerekes?
2012. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
majd mikor 33 évesen dicsekedni akarsz a "feleségeddel" ne csodálkozz, ha kiröhögnek XD
2012. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 menta34 ***** válasza:
Szexeltek az oké, de minek beleszeretni, meg ezzel terhelni másokat?:)
2012. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanárnéninek nagyon megfelel a nő.Kb ez történt velem is anno.Csak szerelem nem volt.Ne várjál sokat ettől a kapcsolattól.Fiatal vagy még,dugj vele,amennyit csak bírsz.Apádnak nem kellett volna elmondani.Lehet hogy most irigykedik.
2012. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolkodjunk! Beleszerettél. Mennyi idöt adsz a kapcsolatotoknak? Meddig fogod szeretni (szerinted?)
2012. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy. Ne terheld a szüleidet ezzel. Amúgy se lesz hosszú életű kapcsolat.
2012. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!