Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magamra halgassak, vagy másokra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamra halgassak, vagy másokra?

Figyelt kérdés
Nem szeretném túlságosan körbeírni a dolgot,így rátérek a lényegre.19 éves vagyok,fiú,egyik napon félve kelett beísmernem magamnak hogy fiú létemre beleszerettem egy fiúba,soha nem tartottam magam melegnek,nem is voltak ilyen hajlamaim,de ebben az évben hónapról hónapra több időt töltöttünk együtt,tudtam hogy meleg,mert elmondta..és egyre jobban kezdett kialakulni valami bennem,mármint iránta..a nővéremnek elmondtam ezt a dolgot,eléggé megleptem vele (gondolhatjátok)ő azt javasolta hogy felejtsem el a dolgot,mert ha apám megtudná kidoba...és ez sajnos lehetséges...de én..szeretem őt...és szeretném ezt közölni is vele..meg..a szüleimel is,mert nekik is joguk van hozzá hogy tudják..a kérdésem az lenne hogy az érzéseimre halgassak vagy másokra.
2012. szept. 11. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem állsz a legelejétől kezdve őszintén ehhez a dologhoz, akkor egy igencsak boldogtalan ember leszel. Vállald fel magad. Magad előtt és mások előtt is.
2012. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt titkold. Magad érdekében is. Ha rákérdeznek mondd hogy jó haverod. Ennyi. De ez csak az én tippem.. Néha van hogy bizonyos dolgokat el kell sunyulni. =/
2012. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt szoktam mondani, hogy mindig magára hallgasson az ember, de ebben az esetben azt mondom:


Hallgass a nővéredre, mert jót akar neked. Lehet ez egy átmeneti érzelmi zavar nálad. Adj időt magadnak.


Próbáld meg elfelejteni a srácot, mert nemhogynem kitagadnak, meg fog vetni a társadalom, de ami a legszomorúbb lenne:


Soha nem lehet majd saját gyereked. Soha.


És hiszen a férfi és a nő kiegészítik egymást. Inkább keress egy lányt én azt mondom. De te tudod.

2012. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mit tenni, ha nem az érzéseidre hallgatsz, hanem az eszedre, akkor valóban boldogtalan ember leszel. Én mondjuk a helyedben a szülőknek még nem mondanám el, inkább a sráccal próbálnám meg a dolgot. Bár gőzöm sincs az ilyenekről, gondolom akkor meleg vagy, nem tudom, hogyha ezt annyiban hagyod, egy nő mellett boldog lennél-e, vagy hogy ez igazából hogyan működik. De ha tényleg így érzel, akkor ugorj bele. Aztán otthon majd elmondod, ha már tényleg el kell.
2012. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!