Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem 6 hónap szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem 6 hónap szakítás után is miért a múltunkal van elfoglalva?

Figyelt kérdés
Az exem fennt van az ismerőseim között egy közöségi oldalon.Az üzenőfalra mindig egyértelmű üzneteket rak ki,pl hogy a múltat porrá kell égetni meg ehhez hasonló idézeteket.Tudom hogy ezeket valójában nekem szánja.Én még mindig úgy érzem hogy bosszus rám vagy nem tudom...vagy még mindig nem zárta le magában?
2012. szept. 12. 18:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy még mindig gyászol?Igaz én voltam neki az első komoly kapcsolat,ennyire benne marad az emberben az első kapcsolat?
2012. szept. 12. 18:09
 2/5 A kérdező kommentje:
mármint 6 hónappal a szakítás után..amúgy egy 3 éves kapcsolat volt..
2012. szept. 12. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lépett még túl rajtad, ráadásul azt is tudatni szeretné veled, hogy elég sokat gondol rád még mindig, persze ezt a szemedbe nem mondaná. Maradnak hát a szánalmas tinibölcsességek az üzenőfalon.

17/l

2012. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reménykedik benne, hogy magadra ismersz és újra felkeresed őt és megint együtt lesztek.
2012. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsónak van igaza. mikor elolvastam a kérdést megdobbant a szívem. mi is fél éve szakítottunk, én is egy csomó idézetet kiírtam. azt hittem hátha.. de nem. mi nem 3évet voltunk együtt. az exed még szeret téged.
2012. szept. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!