Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik ilyen furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen furcsán ez a lány? (valami ötlet? )

Figyelt kérdés

Volt egy randim egy lánnyal amin szemmel láthatólag nagyon jól érezte magát.


A következő nap óta üres levegőnek néz és eszméletlen energiákat fektet abba, hogy ne kerüljek a közelébe. A többi sráccal viszont jó viszonyban van és most mindenki "hajt" rá, én viszont a közelébe se tudok menni.


Egyszerűen annyira idegesít, hogy felrobbannék.... iszonyatosan el is szomorít :( hogyan verjem ki a fejemből?


Egyáltalán ki kell vernem a fejemből? Biztos, hogy vesztésre állok? Nem lehet, hogy épp azzal fogok veszíteni, hogy elhitetem magammal, hogy a többi srác jobban bejön neki?


Facebookról is letörölt, az utolsó hozzászólása valami olyasmi volt, hogy ne akarjam olyanra rávenni amit ő nem akar.


Most nem bírtam ki, 2 órán át kellett vele egy teremben ülnöm, és idegesített, hogy ott nyomult rá a többi srác tőlem viszont távol ült. Úgy viselkedtem mint aki eszméletlen fájdalmat és dühöt próbál visszafogni... nem bírom. Kell a szeretete.


Tetszik. Nem akarok másikat... még egy plátói szerelemmel is megelégednék, csak adjon hozzá teret.....


2012. szept. 12. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezt csak ő tudja. Biztos hallott valamit rólad, ami nem tetszett neki. Szerintem ez egyszerűen bunkó viselkedés, biztos hogy őt akarod? Főleg, ha mindenki más is hajt rá?
2012. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Másnap találkozott először a többiekkel. Lehet, hogy rájött, hogy ők jobb fejek és inkább velük haverkodik? Igazából ettől félek, de más magyarázatot keresek, mert ezt képtelen lennék feldolgozni.
2012. szept. 12. 20:36
 3/13 anonim ***** válasza:

fél

te még fiatal vagy és h.lye, bármit megtehetsz... lépj tovább ;)

2012. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hülye pitsa. Csak arra kellettél, hogy fényezd az egóját, és letesztelje magát egy randin. Szard le, van még millió sok sokkal szimpatikusabb lány, és találkozol majd olyannal is aki másnap, és harmadnap, meg azután is nagyon sokszor VELED akar randizni. Nem egy akárkivel, hanem valakivel.
2012. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, betojt, ahogy előttem is írták. Nagy a szájuk, de ha eléjük állsz, betojnak.
2012. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nehéz, kicsit szerelmes lettem belé. Ha nem csinálná ezt már rég elfelejtettem volna. De ezzel a feltűnő agyfasszal elérte, hogy úgy akarjam mint a vízet a sivatagban. Csak őt, senki mást. Lehet, hogy direkt csinálja?
2012. szept. 12. 20:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésedben nem azt írtad, hogy a csajnak van pasija?????
2012. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, van neki.
2012. szept. 12. 20:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Büdös qrva. Felpofoznivaló pitsa.
2012. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:/ nem tudok rá haragudni.
2012. szept. 12. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!