Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megéri, vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megéri, vagy sem?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést , hogy ilyen hosszúra sikerült.2 héttel ezelőtt összejöttem egy fiuval , aki 7 évvel idősebb nálam ( én 13 ő 20 ). Nagyon jól megvoltunk , amig a nagyszüleim tudomást nem szereztek róla.Az elején úgy csináltak mintha nem tudnának róla , mert nem voltak biztosak benne , hogy tényleg vele vagyok.Aztán egy este amikor haza kisért a fiú , meglátták , hogy ölelkezünk , igy hát biztosak voltak benne , hogy vele vagyok.Másnap este mikor hazamentem , bementem a mosdóba , hogy fürdjek meg.Bejött a nagymamám wc-re én pont akkor vetkőztem és megjött a havim.Ő azt hidte , hogy lefeküdtem a fiúval.Elmondta ezt nagynénémnek , akinél a nyáron laktam , ő meg rendezett egy oriási cirkuszt , hogy szakitsak a fiúval , mert nem lesz jó vége.(Teljes mértékben megértem őket , hogy féltettek.)Én másnap próbáltam szakitani a fiúval , de nem ment.Egyszerűen nem tudtam megtenni.Aztán következő nap is próbáltam , de csak nem tudtam , és igy tovább..Aztán tudomást szereztek erről a szüleim , amiért azonnal haza kellett mennem ( Pech , a fiú ugyan abban a városban lakik , amelyikben én.) Otthon is megvolt a cirkusz , hogy hogy merek ilyen idős fiúval barátkozni..én letagadtam mindent és hát anyukám el is hitte..Otthon épp városnapok voltak , ahol a fiú is ottvolt és persze találkoztunk is..Pénteken jól elvoltunk , aztán szombaton mikor találkoztunk kérdezte megyek-e vissza oda ahol ő van (épp Fast-Food-ba tartottam) én meg csak annyit feleltem 'meglássuk'..ő ekkor már sejtett valamit..aztán visszamentem , elhivtam beszélgetni ő meg csak annyit mondott , hogy tudja miről van szó , annyit mondjak , hogy miért.Halvány lila fogalmam sem volt , hogy mit hozzak fel , mert nem akartam az igazat (elvagyok tiltva tőle) mondani neki , amit jobb lett volna.igy hát elkezdtem sorolni:túl nagy a korkülönbség , jön a suli ritkán fogunk találkozni , 1 hete járunk és azon kivül , hogy kedvelem semmi egyebet nem érzek.Ő annyit felelt , hogy legyen igy , én elmentem és ő elkezdett sirni..Másnap hallottam ,hogy egy lánnyal csókolózott a parkban..gondoltam jól van , ennyit jelentettem neki , hogy már mással van..azóta ma találkoztunk először, azt is úgy , hogy visszajöttem falura itt meg össze akar jönni az 'itteni legjobb barátnőmmel'.Ma úgy volt , hogy feljön a barátnőmhöz beszélgetni , de akkor is amikor feljött odajött hozzám és azt kérdezte , hogy még most sem érti miért szakitottam és nem akarom-e elmagyarázni neki is..ő kérdezett , én feleltem normálisan aztán hazament.A barátnőmnek meg csak annyit mondott , hogy ma SMS-nk ugy-e.Most akkor mit akar?Amikor megkérdezte a barátnőm (SMS-ben) , hogy nem akarna-e valamit összehozni vele , akkor is úgy kezdte a beszélgetést , hogy : Szia XYZ (én) ottvan-e? ... És most az előbb este megkérdeztem , hogy ha nagyon akarnám kapnák-e második esélyt ő meg azt mondta holnap beszél velem...Ha most összejövök megint vele , akkor újból kiszúrok a barátnőmmel , mert mielőtt össszejöttem volna a fiúval a barátnőm és ő jártak.+ a fiú azt mondta , hogy egyáltalán nem vonzódik hozzá..

Szerintetek a fiú mit akar? Csak féltékennyé akar tenni engem?(mert valaki azt mondta neki , hogy a legjobb barátjával akartam/akarok kavarni ami NEM igaz.)És megéri megint összejönnöm vele? (Szüleim miatt , néha iszik (amikor nincs velem) és cigizik )


2012. szept. 12. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, srác, és most szólok. Értelmes 20 éves normális kapcsolatra nem kezd 13 évessel. Nem olvastam el a leírást, túl hosszú, bocsi. De ezt jobb ha tudod.
2012. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13 éves vagy...jóvanakkor.
2012. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Teljesen elolvastam. Inkabb szerintem 1, max 2 evvel idosebb fiuval baratkozz.
2012. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még tanulgassál.
2012. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hunter92 ***** válasza:
Végigolvastam és csak egyetérteni tudok az első hozzászólóval. Egy értelmes, egészséges 20 éves férfinak meg sem fordul a fejében, hogy nőként nézzen egy 13 éves kislányra. A srác vagy egy beteg pedofil vagy, ami sokkal valószínűbb, hogy csak szórakozik veled.
2012. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!