Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes, megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes, megéri folytatni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátnőmmel(23), 4 hónapja vagyunk együtt. Az eddigi 4 hónap szuper volt mindkettőnk részéről. De a lánynak előjött egy exe iránti fellángolás, akibe nagyon bele volt zúgva, és állítása szerint még most is szereti. Én tudomást szereztem róla, beszélgettünk, és most ott tartunk hogy nemtudja hogy szeret-e és hogy velem akar-e lenni. 2 napja mondtam neki, mikor ez kiderült, hogy akkor adok neki időt, hogy tisztázza magában a dolgokat. És majd keressen hogy hogy döntött.


Úgy derült ki a dolog hogy véletlen (komolyan véletlen de nem fejtem ki, mert hosszú és fölös)önkénytelenül beleolvastam a FB üzenetébe, amit a barátnőjével fojtatott(a bnőm és az exe nem tartják a kapcsolatot).


Tehát konkrétan az lenne a kérdésem, hogyha úgy dönt hogy fojtatni akarja velem a kapcsolatot, és tisztázza magában a dolgokat, és én sem fogom rajta túráztatni magamat lehetséges lesz a folytatás?


Mert mindkét oldalról nézve, a bizalmunk csappant meg talán. A bnőm részéről az, hogy beleolvastam a levelébe, részemről pedig hogy vajon mikor fog hazudni (mert a beszélgetés közben azért voltak nála mellébeszélések).


Tudom hogy nem kellett volna még véletlenül sem beleolvasnom, mert talán magában eltudta volna intézni a dolgot, ha pedig nem akkor úgyis szólt volna (gondolom).


Ezekután valószínűleg ha úgydönt folytassuk a kapcsolatot és tényleg rájönne hogy Én kellek neki, akkor érdemes folytatni a kapcsolatot? Tudom olyan nem lesz mint ahogy indult.. de másmilyen jó tiszta normális kapcsolat lehet még belőle? Vagy már sosem fogunk megbízni egymásban egy ilyen malőr miatt? Szerintetek?


2012. júl. 27. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha azt írta hogy még szereti,az nem múlik el egy nap alatt,még ha téged is választ.Lehet hogy azért teszi ezt majd,mert pl. az exéhez már nem mehetne vissza.Neked kell majd eldönteni,hogy tovább tudsz-e lenni vele abban a tudatban hogy még őt szereti.
2012. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon hasonló helyzetben voltam, én vagyok a lány. Régi nagy szerelem az exszel, aki ismét felbukkan, de már új pár, stb. Én is elbizonytalanodtam. Azt hittem nekem ismét ő kell. De végül az "új" párom mellett döntöttem. Jól tettem! Szeretem a barátom, azóta minden jobban működik, mint előtte.

Ebből kifolyólag, szerintem, simán működhet még a dolog. Beszélgessetek sokat, ne legyél vele bizalmatlan (legalábbis ne úgy, hogy feltűnjön neki), és lehet ugyanolyan a kapcsolatotok, mint előtte.

2012. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nos igen. Én Szerelmesen Szeretem Őt. És most ilyen fejjel azt mondom hogy tudnám, és Szeretném vele folytatni. De mi van ha közben kiderül hogy mégsem... mert kattogni fog az agyam. Az, pedig hogy tovább folytassuk, csakis azután szeretném hogy rájöjjön hogy nem is kell Ő neki. Hanem Én kellek neki, mert hiányzok neki, és Engem szeret. CSak összezavarodott.


am. 21/f vagyok

2012. júl. 27. 19:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyelj,hogyha veled akar majd lenni (és szerintem választ mert az exét egyszer már elhagyta és biztos jó oka volt rá amit figyelembe kell hogy vegyen)szóval ha téged választ akkor adj neki még eggy esélyt!kérjetek egymástól elnézést...tudom hogy nehéz dolog szeretni valakit hagyni hogy hibázzon és ennek ellenére tovább szeretni őt:)))de nem lehetetlen!sok sikert ;)
2012. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó. Értelek. Amúgy állítása szerint 1 hónapot voltak együtt, és a lány hibája miatt lett vége a kapcsolatnak. a Srác akkor megmondta neki, hogy nem akar vele szórakozni és nem akar tőle semmit. Ennyit tudok. De ez nem készpénz.
2012. júl. 27. 20:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak úgy gyere vele újra össze ha már bízol benne...mert ha nem tudsz benne 100% bízni annak nincs értelem...folyton idegeskedni,megcsal-e....nem valami kellemes.azért vagy kapcsolatban hogy boldog légy nem pedig azért hogy folyton idegeskedj.
2012. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát igen. Jövőhét pénteken kiderül hogy érez-e valamit a másik srác iránt. (lesz egy buli, ahol elvileg a srác is ott lesz.) Ha valóban szerelmes belé, akkor nyilván lőttek a kapcsolatunknak, és vége lesz. De ha találkozik vele személyesen, és rájön hogy mégsem szereti akkor is el fog rajta gondolkozni hogy akarja e velem folytatni a kapcsolatot. Én őszintén remélem hogy ott lesz az a srác, hogy derüljön ki hogy mit érez a bnőm a srác iránt. Mert kételyek közt lenni szörnyű érzés. és még 7 nap van péntekig.. és ha el is jön a péntek... és számomra kedvezően is fog alakulni a dolog, nem fog másnap egyből vissza, belémszerelmesedni.....

A másik meg Én komolyan tiszta szívből szeretem... És nem haragudnék rá ha a sráccal alakulnának jól a dolgai, és ezért szakítana velem... Legyen Boldog. Viszont ha a srácot szereti, de a srác nem akarna tőle semmit, és úgy jöne vissza hozzám. ... Annyi büszkeség van bennem hogy akkor lezárnám a dolgot. Mert ha nincs ló.... Nem vagyok tartalék.

2012. júl. 28. 14:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van!Mert ugye nem mind1 hogy te kellenél-e neki vagy csak beérné veled is...
2012. júl. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyenek miatt nem kell komoly kapcsolat, jól megvagyok egyedül is, néha-néha azért csurran-cseppen is valami, és hál'istennek nincs érzelmi függőségem, sem szeretethiányom. Élem a tisztességes szinglik életét, és szerencsére van a nők közt is hozzám hasonlóan gondolkodó. Én az ilyenekre vadászom. Nekik a farok kell, nekem a muff, a kötöttség pedig senkinek sem.

(Amúgy ha a nőt rendesen meg tudod dugni, akkor nem ácsingózik vissza a régi, jól bevált farokra, hanem megteszi neki az új is. Talán itt kéne keresni a hiba okát...)

2012. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :)


A szexuális életünkel nem volt baj. :D Félre értés ne essék. Nagyon jó volt mindkettőnk részéről. :D

Téged is megértelek, viszont Én nem ilyen vagyok. NEkem szükségem van arra hogy szeressenek, érzelemmel, szerelemmel. (Mint ahogy Neki is.) Sajnos én nem vagyok olyasfajta hogy érzelem nélkül le tudnék feküdni bárkivel is... Egyszerűen nemtudom megtenni. Nekem kell hozzá érzelem. Lehet hogy elcseszett egy lélek vagyok, de nekem szükségem van rá. :)

2012. aug. 1. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!