Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú megérint, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megérint, akkor bátorításként jó ötlet lenne, ha én is megérinteném? Örülni fog neki? L

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze :)
2012. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze, csak bátran!
2012. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:) De hol érintsem meg, ami azért nem túl nyomulós, de leesne neki, hogy nem csak véletlenül értem hozzá? Ritkán szoktunk beszélgetni.
2012. szept. 12. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:
és akkor érintgetitek egymást :D
2012. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

tapitapi


biztos örül majd neki:)

2012. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a karján, kezét esetleg
2012. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kezét! :)
2012. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Erintgessetek egymast, facebookolj rajta, twitterezz, sztem meg angry bird is menne. Am sztem ne erintsd, hanem simogads meg a kezfejet es leesik neki mi a stajz. Ne legy batortalan . Gondolom egyertelmu, hogy ne intim helyeken erintozzel rajta

(1. Hozzaszolo)

2012. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem egyértelműen a nemi szervét kell érintgetni mint sok más honfitársam nevében szólók és akkor biztos örülni fog neki és le is fog esni neki hogy többet érzel íránta és boldogan éltek míg meg nem haltok.....
2012. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én tuti megsimizném a kezét vagy az arcát :D

bár én a barátomnál is idiótán oldottam meg, mielőtt összejöttünk volna :D Nyújtózkodott én meg valamilyen oknál fogva megpusziltam a nyakát :D:D,aztán játékból elfutottam, de nem jutottam messze,mert orra estem :DDDDD bocsi, szeretek nosztalgiázni :D

2012. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!