Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg tetszenék az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg tetszenék az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Ő vékony, kissé izmos fiú és magas (185 cm körüli). Én meg eléggé vastag, husis lány vagyok és alacsony (kb 165 cm), de azt mondják, hogy csinosan öltözködöm meg szép az arcom. Látszik a fiún, hogy tetszem neki, meg sokszor néz rám órán is, meg is érintett már párszor olyan helyen, amit azért nem lehetett félreérteni.. Meg még sok hasonló jelet küldött már. Most lehetséges, hogy tetszek neki, annak ellenére is, hogy nincs tökéletes alakom? Vagy akkor mi lehetett az oka annak, hogy a fent leírtakat "csinálja"? Meg akkor miért izgul, ha a közelemben van? Nem vagyunk annyira jóban, de nagy ritkán szoktunk beszélgetni, de akkor is látszik rajta, hogy ideges, zavarban van.

17/L a fiú is nemsokára 17 lesz.


2012. szept. 13. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra, menj oda hozzá és kérdezd meg tőle!
2012. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem simán lehet valami benne, amit érzel, és nem kell kishitűsködni, majd ő meghatározza azt, hogy mi tetszik neki, és te csak ne vedd el a kedvét magadtól! Ha zavarban van beszélgetéskor, akkor talán te is bedobhatnád magad egy kicsit, hogy feloldódjon!
2012. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

azok alapján, amit leírtál, valószínűleg igen;))

kommentelőhöz: miaz hogy álljon a sarkára? nem ő a fiú...

(kérdezőnek: hasonló helyzet, nemtudom mit tegyek, 16/l)

2012. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem fiu"... na és? Manapság a lányok szedik fel a fiukat. Sok fiu olyan töketlen, hogy ha nem rágod a szájába mit akarsz egy lépést nem fog tenni feléd.


Ráadásul nagyon sok srácnak (nekem is), kifejezetten imponálnak a tüzes, karakteres csajok, akik megmondják mit akarnak és nem nyafogva szerencsétlenkednek.

2012. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!