Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó pontot szerezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó pontot szereztem nála, ha így reagált?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni, hogy nem akarok semmit sem belemagyarázni a dolgokba, bár tény, hogy tetszik az illető. Talán a kérdés megfogalmazása sem túl jó, de megpróbálom érthetőbben körülírni.

Van egy lány, akivel nem igazán ismerjük egymást, egyszer-kétszer csevegtünk személyesen pár percet, és a múltkor megígértem neki, hogy megnézem egy bizonyos hely nyitvatartási idejét, ahová menni akart ügyet intézni, mire ő azt mondta, hogy nem fontos. Aztán üzentem neki, hogy ekkor és ekkor van nyitva a hely. Ma megint összefutottunk, köszöntem neki is, visszaköszönt. A kollégáival beszélgettünk, ő közben dolgozott, és ezalatt hallgatott (nem sokszor voltam ott, de sose láttam, hogy nagyon társalgott volna másokkal), majd egyszer csak rám nézett, mintha picit elmosolyodott volna, és megköszönte a segítségemet. Csak arra lennék kíváncsi, hogy egy kvázi vadidegen embernek kb. 2 hét után személyesen megköszönni a segítségét nem furcsa-e a mai világban. Érdekesnek találom, hogy nem felejtette el megköszönni a segítséget, manapság még az is ritka, hogy ott a helyszínen megköszönnek valamit, nem hogy 2 hét múlva. Tényleg nem akarok belemagyarázni semmit, de szerintem értékeli, amit tettem, ha vagy 2 hét után is eszébe jutott az, hogy köszönetet mondjon. Gondolom, jólesett neki a segítség, és bevallom, nekem is jó volt, hogy megköszönte, bár erre nem számítottam ennyi idő után, azt hittem, szóba se fogja hozni. Amúgy tény, hogy tetszik a lány, de tárgyilagos akarok maradni, és nem akarok illúziókat festegetni. Csupán arra lennék kíváncsi, hogy véleményetek szerint egy vadidegen cselekedete miért annyira "fontos" neki, hogy ne felejtse el. Talán túlagyalom a dolgokat, és nem akarok kombinálni, hogy most akkor biztosan kedvel, meg hasonló hülyeségek, de érdekelne, hogy nektek 2 hét múlva eszetekbe jutna-e megköszönni egy általatok szinte egyáltalán nem ismert valakinek a szívességét. Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. szept. 13. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Túlagyalod.:) Nem ezen múlik, ha tényleg érdekel, beszélgess vele, majd hívd el valahova, abból azért általában levágják, hogy udvarolnál!

18F

2012. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túlagyalom, csak elgondolkodtatott a dolog. :) Amúgy az "udvarlással" általában befürdök, nem szokták értékelni a közeledésemet, sőt, még csak nem is igazán érdeklem a női hölgyeket. Végül is mindegy, valószínűleg ennek is ugyanaz lesz a vége, mint a többi hasonló helyzetnek, jó nagy beégés. Mindenesetre köszönöm a válaszodat.
2012. szept. 13. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!