Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a livejasmin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a livejasminról? Szerintetek megéri lány ként regisztrálni? Mennyit lehet vele keresni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
ez érdekelne engem is:)
2012. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én fizetnék nektek regisztráció nélkül is. (Paypal, telefonfeltöltés, stb.)
2012. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

El nem tudod képzelni hogy mennyi férfi veri ott a farkát és mennyi pénzt képesek ott fizetni,de cserébe úgy kell kinézned hogy azért elérj egy minőségi szintet


Szerintem sokat lehet vele keresni,de miért nem kérdezed meg ott az egyik csajt hogy mennyit keres? :D

2012. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát a kinézet meg van, és érdeklődtem már ott, de nem kaptam választ.
2012. szept. 13. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Mégis mi azt honnan tudnánk?Nem vagyunk mindenttudó varázsgömbök


Egyébként ez változó lehet,minél jobb vagy,barátságosabb stb annál többen fognak neked fizetni,azért írtam hogy kérdezd meg az ottani csajokat hogy mennyit keresnek,hisz lehet velük chatelni is

2012. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Komplikato ***** válasza:

Valószinüleg jól kereshetnek, mert az oldal tulaja nagyon gazdag lett belőle. :)

A regisztrálás előtt megvárnám, hogy miért törték rá tulajra a zsaruk az ajtót.

2012. szept. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 agi91babe ***** válasza:

Az ottani csajok nem fognak válaszolni, hogy segítsék a konkurenciát. A felső 30%-a a lányoknak nagyon jól keres, a többiek pedig max fizukiegészítésnek használják..

Nem olyan könnyű mint amilyennek tűnik, ki kell építeni az "ügyfélkört".Valamint alap angoltudás kevés ahhoz hogy igazán jól keress, hacsak nem vagy igazán kiemelkedő külsejű. De hiszed vagy sem, a legtöbben dumálni is akarnak. Középfokú angol az minimum ahhoz hogy jól menjen.

2013. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link] mindent leirnak.

ott az áll hogy egy kezdő is kereshet havi 200 000 et. (szemétség, egy jol kinéző csaj sokkal könnyebben kereshet pénzt mint egy pasi:D )

2013. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!