Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 14/f vagyok és van egy lány 13 éves és nagyon tetszik de van valakije! szerintetek elmondjam neki h mit érzek iránta?? És ha igen akkor hol?? és hogyan???
2012. szept. 14. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van valakije, inkább tartsd magadban a dolgot. Ha jól megvannak, úgysem ér semmit, ha nem nem annyira, te leszel a srác, aki belerondított a dolgokba.
2012. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem soha nem tántorított vissza, ha egy lánynak volt kapcsolata és tetszett nekem. Igaz, hogy fiatalon már volt elöl két mű fogam, de nem bánom. Megérte.
2012. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ht az a helyzet h a pasija 2 vagy 3 évvel iudősebb és tudom róla h megfogja csalni vagy már megis tette!!
2012. szept. 14. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:
A pasi a csajt? Akkor légy a váll, amin sír, de ne te mondd el neki, mert akkor nem lesz esélyed nála.
2012. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor várjak míg szétmennek??
2012. szept. 14. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem az lenne a legjobb.
2012. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TOMAtm ***** válasza:
13 éves kislány...OMFG,milyen világot élünk....és tömik is???mert akkor az bűncselekmény,hívd a rendőrséget.
2012. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!