Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janoskiansfan kérdése:

Szerintetek hogy?

Figyelt kérdés
van egy fuú akibe lassan 1,5 éve szerelmes vagyok.tudja h nekem tetszik ,de elég kinos helyzetbe hozott..és ez nekem nagyon rosszul esett .nyáron próbáltam elfelejteni és amikorelkezdödött a suli ugy gondoltam h nem érzek iránta semmit,vagy nemis tudom...és ma jött a folyoson és éreztem az illatát ugy éreztem megint ujbol szerelmes vagyok belé annak ellenére h mit tett velem.mit tudnék csinálni h belémszeressen?állitolag én is tetszettem neki

2012. szept. 14. 17:09
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
sz*rd le a tuskót.
2012. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát janikám hányszor buktál meg hogy fiatal fiúk között lehess?
2012. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak ugy mondom h 14 éves lány vagyok a fiu meg16
2012. szept. 14. 19:16
 4/6 A kérdező kommentje:
komolyan miért gondolja mindenki azt h felnött vagyok?!
2012. szept. 14. 19:17
 5/6 Platinateknős válasza:
Azzal hívhatod fel egy fiú figyelmét hogy lehvegőnek nézed. Mert ha tetszel neki akkor észre fogja venni és tenni akar majd azért hogy megint figyelj rá. Ha meg nem tetszel neki akkor nem is fogja észrevenni hogy nem figyelsz rá.
2012. szept. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az utolsó választ!:)
2012. szept. 15. 08:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!