Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még sosem menstruáltam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem menstruáltam, és vannak valami apró cisztáim is. Ha így fekszem le a párommal és nem védekezünk a ciszták növelhetik a teherbeesés esélyét?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ha még sose mestruáltál, gondoltam érdekelhet. Van egy módszer, az aviva. Egy torna, írtak róla könyvet is, vannak tanfolyamok, stb... google-ban ha rákeresel, van pár hely ahonnan le lehet tölteni a könyvet, vannak a hivatalos lapján sikertörténetek. még tőled sokkal idősebbeknek is meghozta az elsőt, meddőnek mondott nők szültek, meg ilyenek.. és van egy ún. "pánikgyakorlat", amit akkor szoktak alkalmazni, amikor nem jön meg időre. Nekem anno egy hetet késett, megcsináltam a pánikgyakorlatot, egy óra múlva megjött.
2012. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
koszi.rakeresek.
2012. szept. 14. 21:03
 13/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg PCO szindrómád van.

A ciszták azért alakulnak ki nálad, mert nem tudnak a petesejtek rendesen megérni és kilökődni, hanem egy idő után cisztává alakulnak.

Mivel nincs peteérésed, mondhatni, hogy meddő vagy.

Ha gyermeket akarsz, akkor kezelésre van szükséged., mert így igen kis eséllyel fog összejönni. Ezt a betegséget kezelni kell!

Viszont ha nem védekezel, akkor (igen kis eséllyel), de bizony teherbe eshetsz, mert bármikor előfordulhat, hogy egy petesejtnek mégiscsak sikerül megérnie.

2012. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tehat most nem ertem, neked meg egyszer se volt havid? En inkabb emiatt aggodnek es nem a terhesseg miatt.
2012. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hamar feltettel egy kerdest es valaszokat varsz, te is valaszolhatnal a valaszolok kerdeseire...
2012. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, eleg sok embernek irtam privibe. Amugy az utolsora ...meg soha.
2012. szept. 20. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!