Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, aki csalódást miatt, már egy fiúba se tud utánna beleszeretni?

Figyelt kérdés
Szóval nem lesz már szerelmes, max. fellángolások. Vagy megundorodott tőlük...stb. Létezik ilyen? Tudtok ehez hasonló történeteket?

2012. szept. 15. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
azt hogy kislany meg es csak figyelemre vagyik, ezert ezen rinyal forumokon, facebookon meg ahol lehet, sajnaltatja magat. de majd fel fog noni es jo rohog jelenlegi onmagan.
2012. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon ritka. Mondjuk ha valakit megerőszakoltak vagy ilyesmi, és olyan sebeket hordoz lelkileg, amit nem tud feldolgozni.

"Szimpla" szerelmi csalódás után, főleg fiatal korban, kizártnak tartom, hogy idővel ne jöjjön valaki más. Persze egy ideig szakítás után így érzi az ember, hogy nekem aztán soha többet senki, de ez szerencsére úgyis elmúlik, aztán jön egy új szerelem.:)

2012. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"nem lesz szerelmes max fellángolás" ezek szerint nem tudod mi a szerelem mert a szerelem maga a fellángolás ami el múlik... ja és nincs olyan hogy ne tudna beleszeretni másba...
2012. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is csalódtam már,ezért elment a kedvem a lányoktól,nem akarok egyenlőre új kapcsolatot.(csak szex) Gondolom te is hasonlóan érzel,de ez majd elmúlik..17/F
2012. szept. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem én se fogok most 1 jó ideig szeretni..

de ez elszokott múlni.. 1-2 hónapon belül.

2012. szept. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem a legjobb lenne ha vennél 5-6 macskát magadnak és tekintsd a dolgot elintézve. Ja és ne felejtsd el utálni a férfiakat életed hátralévő részéig.
2012. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én se tudok már egy lányba se beleszeretni, mert úgyis csak átvernek. Csúnya vagyok, így ők se tudnak belém szeretni. De ha egy lány van így, az azért van, mert csak a jóképű bunkókra bukik, azokban meg persze h csalódik utána.
2012. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha létezik nőgyűlölő pasi, akkor léteznie kell pasigyűlölő nőnek is.
2012. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
olvastam pár választ és pár hasonló kérdést is és mindenkinek üzenem hogy attól hogy csalódtál egy lányba vagy egy fiúba még nem olyan mind 3 milliárd nő és 3 milliárd férfi él a kibas.zot földön...
2012. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!