Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mennyi esélyem lenne ennél a fiúnál?

-3 év van köztünk.

-A suliból ismerem.

- Egyenlőre csak látásból ismerjük egymást ( a létezésemről se tud)

Én mindig azt hittem, hogy nem tetszek neki de mindig engem néz.

De nem tudom miért tetszik de tetszik nem csak azért mert helyes hanem másért is!

Amúgy meg én mindent tudok róla: Pl. Lakcím. Van róla nagyon sok képem. És amikor bejelöltem Facebook-on visszajelölt. És írtam a szülinapján hogy:

Boldog Szülinapot! :)

Ő Pedig ezt válaszolta Köszi:)

Amúgy a névnapja dátumát is tudom és a szülinapjáét is.


2012. szept. 15. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyi. Sajnos. Ha tetszenél neki, akkor nem csak annyit írt volna, hogy köszi. Valószínűleg tudja, hogy tetszik neked és ez jól esik neki. Ennyi.
2012. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tud a létezésedről, de bámul téged, és még facebookon is vissza jelölt. ergo tudja a neved, akkor most hogy is van ez? XD

és nem gondolod hogy sok másiknak is azt reagálta hogy "Köszi :)" ??????

attól hogy te mindent tudsz róla az az ő részéről még nem jelent semmit, biztos azért néz mert feltűnt neki hogy figyeled.

ha annyira akarna valamit már oda ment volna

hány éves vagy amúgy?

2012. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz! :) Mindkettőtöknek! Én 12 ő 15.
2012. szept. 16. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!