Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés
A lépcsőházban van egy srác, beszéltünk már párszor,kedves,vicces,és eléggé tetszik. :) Ő tök menő, szinte mindenki ismeri, teljesen más a stílusa mint nekem, van egy együttesük, most is külföldön van fellépni. Én viszont inkább csendesebb vagyok ( ha már jól ismerek valakit,akkor tudok nagyon hülye is lenni :D ), visszafogottabb. Sokan mondták már hogy szép vagyok,és akár lehetett volna eddig 15 barátom is, de nem érdekeltek, szóval nem lehetek olyan nagyon csúnya. :) Csak mi van, ha olyan lányok jönnek be nekik, akik vadulósak, nagyszájúak, olyan a stílusok, mint neki? Lehet nála esélyem?
2012. szept. 9. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi ezt megis honnan tudjuk..?:D
2012. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudni kell,csak hogy szerintetek :)
2012. szept. 9. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz az ilyen menő,laza srácokkal.A szavaidból kivéve,te inkább rajongsz érte mert "menő".Ha elveszíted a fejed,könnyen az ágyában köthetsz ki,és másra nem is kellenél neki.Gondolom,ennél többet szeretnél,és többre is tartod magad.
2012. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor megismertem akkor még nem tudtam, hogy menő,de már akkor is tetszett. Amúgy igen, van benne valami amit mondasz :/
2012. szept. 9. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni. Másképp nem tudod meg.

Egyébként az ilyen menő, nagyszájú srácok, sokszor vannak visszafogottabb csajokkal. Legalábbis, gyakran kötnek ki egy ilyen lány mellett.

Beszélgess vele többet, keresd a társaságát, aztán meglátod hogyan reagál minderre. Esetleg hívd el valahova...

De ne éld bele magad túlzottan, mert ha valóban ilyen menő arc...sőt koncertezik, nem biztos, hogy most ki akar kötni egy csaj mellett.

Persze semmi sem lehetetlen:)

2012. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elhívni tuti,hogy nem merném. Kedden jön haza, majd megltáom, hogy kialakul-e valami. :) Köszönöm a tanácsokat.
2012. szept. 9. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!