Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem? (történet lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? (történet lent)

Figyelt kérdés

Először is köszönöm annak aki ezt a történetet elolvassa és próbál nekem segíteni: Szóval van egy srác, akivel már évek óta ismerjük egymást. Leginkább msn-en szoktunk beszélni, mert nem egy helyen lakunk, viszont ő abba a városba jár iskolába, ahol én lakom. Szóval néha tudunk is találkozni. Kezdetben barátok voltunk, majd a részemről ez az érzés átalakult komolyabbá. Azért is kedvelem őt, mert számomra ő mindenben "klappol". Okos, értelmes, kedves, és még jól is néz ki. Ugyanakkor ő egy belevaló srác, aki elég népszerű a lányok körében. Az érzéseimről korábban nem beszéltem neki, csak figyeltem csendben és némán, ha épp barátnője van. Nemrégiben szakított a 3. barátnőjével és egy későbbi msn-es beszélgetésünk alkalmával felfedtem előtte 1-2 dolgot. Elmondtam neki, hogy korábban nagyon bejött nekem és szerettem volna, ha egy pár leszünk. Erre ő azt mondta, hogy látta rajtam a jeleket és érezte, hogy többet érzek iránta. Azt mondtam neki, hogy most már nem kedvelem ÚGY, mert megváltoztak irányában az érzéseim, most már csakis és kizárólag BARÁT-ként tudok rá gondolni.

Persze ez nem volt igaz, de nem akartam, hogy rájöjjön a dolgokra. Kíváncsiságból azért megkérdeztem tőle, hogy korábban adott volna-e nekem bármi esélyt? Erre ő azt mondta, hogyha valamelyik barátnője előtt tudja meg ezeket a dolgokat, akkor adott volna esélyt nekem. Ezek után most ott tartok, hogy nem tudom elmondjam-e neki, hogy a JELENBEN mit érzek iránta. Ami esetleg mellettünk szólna az az, hogy alapvetően mindig szikrázott körülöttünk a levegő. Sokszor beszélgettünk msnen szerelmi kérdésekről, komolyabb témák is szóba jöttek már. Ha találkozunk és ha meghív egy teára, vagy kávéra, akkor mindig ő fizet, persze ez lehet, hogy fiúknál teljesen normális, de nekem ez is jól szokott esni. Amikor a városba egymás mellett sétálunk, néha úgy érzem, hogy olyanok vagyunk mint egy pár. Nem fogjuk egymás kezét ugyan, de... jól elvagyunk. Élvezzük egymás társaságát. Ami viszont ellenünk szól (vagy inkább ellenem) az az, hogy.. ő egy laza srác, aki korábban mindegyik barátnőjének szerelmet vallott és nem várta míg a lányok vallanak neki. Ha félénk, visszafogott lenne, akkor nyilván azt gondolnám, hogy nem mer felém közeledni, de.. ő nem az. Szóval...szerintem ő már vallott volna ha igazán akar valamit.. de mégis úgy érzem, hogy nem számítok nála csak barátnak. Korábban is mondta, hogy mint lány bejövök neki. Egyszerűen nem tudom, hogy mi van, vagy lehet köztünk. Most először érzem azt az életemben, hogy itt van számomra egy megfelelő srác.. de ő meg lehet, hogy nem szerelmes belém. Sőt. Nem tudom. Mit tegyek? Elmondjam neki a dolgokat, vagy hagyjam ezt az egészet és maradjunk csak barátok?


2009. júl. 31. 02:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Huha :) Nehéz helyzet... tegyük fel h elmondod neki, de ő nem akarna tőled semmit se, ki tudja lehet h megváltozna a barátságotok, vajon megérné?

De az is lehet h elmondod neki és kiderül bevallja neked h ő is úgy érez akkor jó lenne minden, igaz?

Tegyük fel h nem mondod el neki és magadban tartod, de tudnál úgy élni, úgy találkozgatni vele h magadban tartasz egy titkot?

Tegyük fel h nem mondod el neki és minden ugyan olyan lenne mint most.

Éééééés tegyük fel h ő lépne és ő mondana neked valamit v vallana be valamit, na az lenne az igazi, ugye? ;)

Az biztos, hogy lány és fiú közti barátság nincs, csak max akkor h ha kiskorúk óta ismerik egymást v olyan a barátság h nem olyan sűrűn beszélnek v nem olyan mély a barátság... a te oldaladat tudjuk, csak az övé rejtély, nekem az is megfordult a fejemben h lehet h ő is úgy érez ahogy te és nem csak bejössz neki és nem mer lépni mer te több vagy mint egy lány,(rem érted h h értem) hát nem tudom... ezt neked kell eldöntened h megéri e kockáztatni v sem. ne haragudj de nem tudok segíteni, bocsi :s de én lehet h bevallanám neki a helyedben v olyan jeleket küldenék neki v próbáld meg neki beadni h van barátod stb... és a reakciójából hátha letudod következtetni, hogy féltékeny e vagy nem. (hozzá teszem én olyan tipusú lány vagyok aki nem nézi jó szemmel h ha egy lány fut egy fiú után-mert nem így kell , mert a mai lányok eltulozzák amimár gáz megalázó...szerintem) de egyszer élünk, és ha nem teszed lehet bánni fogod örökké... viszont lehet elveszitesz egy barátot...v lesz egy szerelmed és egy jó kapcsolatod :) én drukkolok neked h helyesen dönts és jól menjen minden :)

2009. júl. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem volt okos dolog azt mondani neki csak barátságot akarsz. Ha eddig nemis, legkésőbb itt elfogadta hogy nem lesz köztetek semmi. Hülyén venné ki magát ha most odamennél hogy "mégis szeretlek", simán elutasítaná. Miért nem mondtad neki azt hogy nem tudod mit érzel, hogy több mint barátság de nem tudod mi? Miért kellett ilyen erős kijelentést tenned neki hogy mostmár kizárólag barátok? Gyakorlatilag itt volt meg az esélyed hogy megalapozd a dolgot, de egyértelműen közölted vele hogy már nem akarsz semmit... áááá...
2009. júl. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Szia! Először is köszönöm, hogy válaszoltál. Nos igen, nem könnyű a helyzet. Egyébként meg már volt rá példa, hogy csapta nekem egyszerre 1-2 srác a szelet és ezt meg is mondtam az illetőnek msn-en. Kíváncsi voltam a reakciójára. Sajna semmi olyat nem kaptam, hogy "Ejnye, hát megcsalsz?" stb.. Többnyire ezekre csak vigyorgó smileyval válaszolt és biztatott. Más kérdés, hogy amikor neki barátnője lett és ezt közölte msnen velem, akkor én is vigyorgó smileyt küldtem neki és biztattam..-_- még ha legbelül nem is voltam a helyzettől boldog.


"Tegyük fel h nem mondod el neki és magadban tartod, de tudnál úgy élni, úgy találkozgatni vele h magadban tartasz egy titkot? "


Nem tudom..utóbbi időben egyre nehezebb. Minden egyes találkánál valami újra, valami jobbra számítok, majd mikor elköszönünk egymástól és néha azt látom, hogy csak megy, megy és vissza se néz rám... (mondjuk olyan is volt már, hogy visszanézett..). A találkáknál szoktam nézni az arcát, hogy hátha most "MÁSKÉPP" néz rám, de nem... igazából szerelemről meg komolyabb dolgokról is msnen szoktunk beszélni..élőben ilyen dolgok nem kerülnek soha elő. Msnen már ő is bátrabb. De élőben egy szimpla baráti csevejnél sajna eddig nem történt több.


"Éééééés tegyük fel h ő lépne és ő mondana neked valamit v vallana be valamit, na az lenne az igazi, ugye? ;) "


Persze. ;) De erre sosem kerül sor. Akkor már rég bevallotta volna. Ő egy laza srác, tudom, hogy a korábbi csajait is ő szedte fel. Nekem sajna semmi reakciót nem küld.


Egyedül a saját érzéseimre hagyatkozok és arra a mondatára, hogy adott volna nekem esélyt, ha hamarabb tudja meg, hogy szeretem.

2009. júl. 31. 02:41
 4/27 anonim ***** válasza:

Na segítsünk neki helyre hozni amit kicsit elrontott :)

igaza van az előttem szólónak... eléggé hülyén venné ki magát h ha odaállnál elé és bevallanád neki v akármi, ott kellett volna azt mondanod h mit érzel, vagy pedig h nem tudom néha elbizonytalanodsz... ha beszélsz a sráccal prbóáld felhozni ezt a témát de ne egyértelműen pont azt a részét hanem csak utalgass v kezdjetek el beszélgetni ilyesmi dologrol ... v kérdezgessél h szte léteik e fiú-lány közti barátság v valami ilyesmi és ha jobban belemélyedtek a beszélgetésbe máregyszerűbb lenne kimondani a dolgokat de akkor viszont az igazat mondd amit érzel...szerintem valahogy így kéne...de bizti van aki jobban mondd majd :)

2009. júl. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A második kommentelőnek is köszönöm a válaszát. Azért mondtam azt neki amit, mert akkor nem tudtam, hogy a múltban adott volna esélyt. Szóval előbb vallottam neki, aztán gyorsan közöltem vele, hogy most már erről nem lehet szó. És azt követően kérdeztem meg tőle, hogy régebben lehetett-e volna esélyem nála? És ekkor mondta, hogy igen. Viszont megkérdezte tőlem, hogy mi változtak bennem én meg mondtam ezt azt. Meg én nem gondolom úgy, hogy a fiúknál ez úgy megy, hogyha egy lány korábban rajongott értük, de most már nem, akkor rögtön fel is kell adni. Arra esetleg ő is gondolhatott volna, hogy lehet csak kamuzok. Vagy benyöghette volna azt, hogy "Kár, mert én kedvellek.." Mondjuk nem tudom, nem látok bele a fiúk agyába, de én ezt a srácot erősebbnek ismertem meg. Olyasvalakinek, aki nem adja fel egy bizonyos kijelentés miatt. Vagy hát nem tudom.. de elképzelhető, hogy a napokban felkeresem majd ezzel a "Nem tudom, hogy mit érzek irántad dumával. "..:) Ebből nem jöhetek ki rosszul.. szerelmet SEM vallok neki, de legalább teszek előre egy lépést. Aztán, hogy hogy reagál azt nem tudom.
2009. júl. 31. 02:47
 6/27 anonim ***** válasza:
Miket mondtál neki h mik változtak h már csak is kizárólag barátként tekintesz rá?
2009. júl. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a harmadik kommentelőnek is a válaszát. :)Igen, gyanítom, hogy futnom kell nála most egy kört. Valahogy szóba kell hoznom a kettőnk közti kapcsolatot. Korábban is csináltam már ilyeneket... azt hiszem végre ezt a jó pár hónapos szenvedést abba kellene hagynom végre. Félek a visszautasítástól... erre van sajna több esély.
2009. júl. 31. 02:51
 8/27 A kérdező kommentje:
Azt mondtam neki, hogy én egy komoly párkapcsolatra vágyok, egy komoly sráccal. Elmondtam neki, hogy szerintem ő nem komoly még ehhez annyira. (Hiába volt több kapcsolata mint nekem..XD)Komolyabb srácra vágyom és már mint barát nézek fel rá.
2009. júl. 31. 02:52
 9/27 anonim ***** válasza:

Hmm... azért megnéztem volna a srác fejét miközben olvasta h te ezt írtad neki ;D magyarul azt mondtad rá h ő nem veszi komolyan a kapcsolatait stb...amúgy ez igaz? Mármint h komolyan veszi e a kapcsolatait...

Hát... talán csinálhatnád azt, hogy ha msnen beszélgettek, hogy benyögöd neki, hogy :" hm de jó lenne h ha most itt lenne mellettem valaki és átölelne :$ :) ...egy barát akire mindig számíthatok és érzem h szeret és magához húz erősen és megcsókol ... benned nincs ilyen h de jó lenne h ha ott lenne melletted valaki? " <- valami ilyesmit irhatnál neki és akkor tuti elkezdtek erről a témáról beszélgetni és ha ugy érzed h itt az ideje rátérhetnél arra h te h is érzel :)

2009. júl. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az tudom, hogy a harmadik barátnőjébe eléggé szerelmes volt, a szakítást sem heverte ki egyik napról a másikra. (A csaj dobta egyébként) A másik kettő viszont csak úgy jött.. és ment is. Az illető srác szeret csajozni, szereti a lányokat na. :) És én az első két barátnőjénél vettem észre, hogy nem biztos, hogy halálosan szerelmes beléjük. Csak legyen már valakije na. Nálunk ez mindennapi téma az msn-nél. Mármint a párkapcsolat. Mindig sopánkodunk, hogy már megint nincs senkink. Ekkor persze néha szóba jön, hogy mi ketten..de.. ő nem lép semmit. Meg ezt is általában én hozom szóba, ami szintén jelent valamit. :S Sosem elutasító velem szemben, sőt múltkor is írta, hogy szépnek talál (meg hát barátok vagyunk, szal nyilván a belső tulajdonságaim is megfelelnek neki) de igazából nem tudja, hogy miért nem lettünk soha egy pár.. jobb néha a barátság, vagy valami ilyesmit írt.
2009. júl. 31. 03:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!