Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Reménytelen szerelem? Felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem? Felejtsem el vagy küzdjek érte? Ha igen hogy? Történet alul .

Figyelt kérdés
Na szal megpróbálok rövid lenni. Van 1 pasi, akit 1 éve ismertem meg, és egy évfolyamtársam barátja volt akkor. A fiu kiszurt magának, msneztünk nagyon sokat, nagyon jó barátok lettünk és minden 7végén együttvoltunk a diszkóba, és smároltunk. Sokszor lebuktunk, de mindig kimagyaráztuk a dolgot, sokszor vesztünk össze, de mindig egymásra találtunk, sosem tudtunk egymástól hosszabb idöre szakadni. Mondta h rossz a bnőjével a kapcsolata és velem jobban érzi magát, de kötödik a nőjéhez is ezért nehéz döntenie. Ez volt pár hónapig. Aztán feburárban megszakadt a kapcsolat, majd juniusba irtam neki egy smst, h legyünk barátok meg hiányzik a sok msnezés meg stb. jött a válasz h mi sosem tudtunk csak barátok lenni, mostse megy de megproobálhatjuk. Jött megint a diszkóba a smár meg a sok msnezés. Aztán mondta h elhagyja a bnőjét miattam, nemhittem el még megnem tette, és szakitás után már taliztunk is, utána jött az sms h mennyire jólérezte magát velem és ugyérzi szeret meg stb.3 hétig voltunk együtt, hetente kb 3-4szer taliztunk, de ennyi idö alatt megvolt minden, én bemutattam őt itthon őis hazavitt engem, szval hosszutávunak nézett ki, viszont elmaradtak az smsek, és ugyvoltunk egymás mellett mint 2 barát, hiányzott a szenvedély a kapcsolatbol, és emelett zavart h még msnezik a volt nőjével, hiszen friss szakitáson vannak tul. Feltettem neki a kérdést h vagy a csajjal msnezik, v pedig engem választ, nemtudott dönteni, aztmondta nehéz elengednie a lányt, mondtam ok, nekem ennyi elég, és szakitottam vele, ő meg sirt miattam … meg mondta h megváltoztam, de hát ki lenne boldog egy olyan mellett akinek még a volt nőjén jár az esze és éppen őt akarja felejteni mellettem, és nemmertem a scaj nevét kimondani, mert a pasi máris kész volt? :S másnap kérdezte h vok, mondom jól, keresek magamnak mást meg ienek, őmeg mondta h sok sikert de láttam a szemén h szar neki. utána napokig semmi, nemjött msnre, nemkeresett, aztán irtam neki smst, visszairt h nincs jól, aznap este besz, kérdezte eltudtam e felejteni mondtam h nemm, és erre jött az h minek érzelmeskedem, h elrontottam ezzel a kedvét és h megy aludni mert fáradt, és h nemmondtam ezzel rosszat csak roszkor. Utána nembeszéltünk,7végén a clubba meg lementem, nemköszöntem neki, figyelembe se vettem, és minden baja volt, folyton nézett. Odajött hozzám ebszélgetni elvoltunk, kérdeztem mivan a voltnőjével, aztmondta nemtudja milesz. Ugyvettem ki a szavaiból h ujra alakulóban van a dolog. Egész este fura volt velem a pasi, olyan durva v nemtom. Este megcsörgettem, semmi reakció, végül irtam neki smst, h ennyi volt, lezárjuk végleg felejtsen el, és neis irjon. Azóta szintén semmi. Nemtudom, helyesen tettem? Elfogunk tudni egymástól szakadni végleg:? V megy tovább a macska- egér harc, meg a se veled sem nélküled? :S lehet nemkellett vna szakitanom? Szeret vajon? Segitsetek pls, tanácstalan vagyok. és kösz h elolvastok
2009. júl. 26. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
igen jól tetted..nem érdemli meg..mi az hogy veled járt és közben nem akarja elengedni volt nőjét..hát ez fura
2009. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el találsz majd olyat, aki télleg CSAK téged fog szeretni...;)
2009. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! az a baj h nemlátok semmi reményt, nekem csak ő kell, és annyira hihetetlen nekem h igy vége tud szakadni a dolognak, mert én egy jelnek vettem az egész kapcsolatunkat, és jelentőséget tulajdonitottam annak, h ennyire nemtudunk egymástól elszakadni.. nemtudom most milesz, rossz h nemtörődik velem:( és magamat okolom, kérdeztem tőle h a szülei mitszoltak h szakitottunk, erre csak annyit mondott h: "szakitottunK?! te szakitottál velem!!" és olyan szarvolt, mert mindig érezteti h miattam lett vége, és olyan mintha büntetne ezért h kidobtam..:(
2009. júl. 26. 23:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ha nemtudja elfelejteni az előző bnőjét akkor lehet h nagyonszereti. csak bizonytalankodik előtted és ősem tudja kitakar igazán. de beszélj vele és mond meg neki h mondja el konkrétank kibe szerelmes.

vagy lehet hogy ez az egész köztetek csak fellángolás volt.

2009. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ehhe... Igaz, bunkón fogom megfogalmazni, de máshogy nem megy... Idézek, aztán válaszolok...:

Aztán mondta h elhagyja a bnőjét miattam, nemhittem el még megnem tette"

Megtette, mert nem volt jó a kapcsolata

"és szakitottam vele, ő meg sirt miattam"

Ezt úgy hívjuk, hogy érzelmi zsarolás... Ő bőg, neked meg bűntudatod lesz, a végén te kérsz bocsánatot, erre megy ki az egész.


Szerintem hagyd, ő inkább csak szeretőt akart, meg is találta személyedben. Vagy épp csak hazudott, hogy szakított, mert tudta, hogy nem lennél vele, ha nem szakított volna... Szerintem utóbbi az igaz!

Keress olyat, aki szingli, és télyleg vágyik rád.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! én nemtom, ez a szeretős dolog lehet igaz, mert neki ez a helyzet volt a legkényelmesebb, de ő tervezte mindvégig h járni akar velem csak hát 2 között örlődött, és sosem tudott tönteni.. és nemértem mit szeretett a volt csaján, mivel tényleg tökre lekezelte azt a fiut, és nemis látszott h szeretné...fellángolás meg nem lehetett köztünk, mert meik fellángolás tart 1 évig?:S azért 1 éván át keresett engem a pasi, mindig éreztette velem h fontos vok neki, és az esik am szarul h engem mindig átvágnak, mindig ugyanezvan h van 1 fiu, elkezd engem keresni, sms, meg tényleg aztlátom h komolyan érdeklem, aztán én beleszeretek, az meg teljesen elhidegül tőlem ... 21 vok, és nagyon rossz már egyedül..:'(
2009. júl. 27. 07:11
 7/12 A kérdező kommentje:
jah és szerintetek szeretheti a volt barátnőjét akivel 1 évig járt, és emelett 10 hónapon keresztül velem csalta ?:D nem feküdtünk le, inkább érzelmi csalás meg smár.. aztmondta azért tette mert h nemkapja meg a kellő szeretetett a bnőjétől bennem meg minden megvan:S....
2009. júl. 27. 07:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek:Ahogy végig olvastam,nekem az volt az első gondolatom,h úr isten.Tuti h én nem szakítottam volna vele...Én elhiszem h kötődik még a volt barátnőjéhez,de csak mert 1évig jártak...te is kötődnél valakihez ilyen hosszú idő után,És lehet hő se tudja még mit akar,és ezért van még hadilábon veletek,de sztem téged akar...a barátnője csak vonzza őt,de már nem szereti...és sztem neked is megkéne neki mondanod őszintén h mit érzel,h szereted,és jó lenne ha együtt lennétek,de te nem bírnád h ha az exével kavarna a hátad mögött...De ezt személyesen kéne megmondanod neki,és úgy h ketten vagytok...
2009. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
elcsesztem ma végleg.. irtam neki elküldös smst, mert tnap nem keresett, és ma beszéltünk msnen, mondta h elege van a hisztis viselkedésemből és nemakar már többé senkihez érzelmileg kötődni, mert csak fájna neki, és h ő megtett mindent sajnája h nem vettem észre :( meg h bizakodott még, mostis helyre hozhattuk vna de a tnapi smsem után már nemm.. szarul volt, éreztem, ment is kocsmázni ( nem szokása, csak hha nagyon szétvan érzelmileg) mondta h lehet h csak 2 hét mulva keres msnen, h nekem ne legyen rossz, de sztem őt jobban megviseli..vélemény? kűzdjek v hagyjam?:S betom bizonyitani h más vok mint azt hitte...?:(
2009. júl. 27. 22:08
 10/12 anonim ***** válasza:
21:59-es vagyok!!!KÜZDJ!!!De csak ha szereted!!!És ne sms-be és ne msn-en,hanem személyesen.És lehetőleg úgy keresd meg,h ő nem tudja h találkozni fogtok,és tervezd el a szöveget,h mit fogsz neki mondani.Sok sikert(=
2009. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!