Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátnőmet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet egy pasival. (? )

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én egy 16 éves lány vagyok és biszexuális..a barátnőmmel fél éve vagyunk együtt..nagyon szerejük egmást..és van egy fiú, akiért 3 évig odavoltam..és az a helyzet, hoy elég durván bekavart..voltunk a barátnőimmel egy buliban, ő is ott volt..és hát..elég sokat ittam..és volt ez az a fiúval köztünk..smárolgattunk stb..és olyan szinten bűntudatom van és ezt nemfoghatom a piára, nagyon jól tudom..elmondjam a barátnőmnek? mit tegyek? :"( tényleg nagyon szeretem és nemakarom, hogy vége legyen a kapcsolatunknak..pillanatnyilag legszívesebben inkább meghalnék..de ami ennél is rosszabb, hogy pont ma lettünk 6 hónaposak..
2012. szept. 15. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd tudja, hogy bi vagy? Ha nem akkor lehet gond, ha meg ő csak szigorúan leszbi, akkor naná, hogy lehet gond. Azért az lenne korrekt minden esetben, ha elmondanád neki. 19/F
2012. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az ismerőseim közül mindenk itudja, hogy bi vagyok :) és a barátnőm teljes mértékben leszbikus..áááhh ..az lenne a legjobb ha elmondnám neki, de akkor szakítana velem és én teljesen összetörnék..
2012. szept. 15. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
hát k*rvára szeretheted, tényleg...
2012. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben nincs ötletem sajnos, ha még ő is bi lenne, talán megértené, de így nem sok esélyt látok rá. Tőle függ.
2012. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

furcsa egy világban élünk...

leszbikus :D talán nekem is vannak leszbikus ismerőseim bár én nem tudok róla. Max olyanról aki tök szép, de nem akar pasit, talán akkor ő leszbi :D

2012. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én tényleg nagyonnagyonnagyon szeretem..mindennél jobban..megis halnék érte..
2012. szept. 15. 23:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, vagy megmondod neki, vagy inkább választod a bűntudatot? Ha nekem lenne barátnőm, és például egy lánnyal lett volna kalandja, akkor biztos nem tetszene nekem se, de mégsem egy férfival csalt meg. Még egy esélyt adnék neki, de ha megint csinálna valamit, akkor sajnos dobnám, bár az első megcsaláson is nehéz lenne túltenni magam.
2012. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!