Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első csók jól sikerülése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók jól sikerülése fontos tényező egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 12:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Az nem alaphigiénia, amiről már te beszélsz :)))


Dehogynem veszélyezteti a közérzetét :D Hát te hogy érzed magad mikor reggel felkelsz? Sokkal jobb, miután fogat mosol és friss mentolos ízt érzel a szádban. Na, ha ezt valaki nem érzi, az nem érzi tisztának magát. Mint amikor nem mosol kezet WC után. Ha ez elmarad, az rohadt nagy gond :)

2012. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

De én például reggel zuhanyzom...és ha nyitott szájjal bámulok fel a zuhanyrózsa felé....arcmosás, felfrissülés céljából....akkor ugye megy víz a számba...amit rendszerint gusztustalan lenyelni :D ezért nem teszem :D és akkor már kiöblítődik a szám is...és 10 perc múlva egy fogmosást el lehet így felejteni....


Jó persze csak akkor van nyitva a szám ha még olyan fáradt vagyok hogy be se tudom csukni :D

2012. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

És nálatok mentolos víz folyik a zuhanyból? :D Az arcodat ez felfrissíti, de a szádat nem :D


Amúgy WTF? :DDDD Te nyitott szájjal nézel felfelé a zuhanyrózsára? :'DDD

2012. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Van hogy igen :D És nem mentolos víz folyik, de kiöblíti a szájat :D
2012. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

De ez hogy? :DD Aláállsz és úgy nyitod ki a szádat, mint amikor az oroszlán üvölt? :DDDD


Bocs, ezt elképzeltem :DDDD

2012. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem :D hanem például arcom elé teszem a kezemet, kicsit megtörlöm az arcom és akkor csak úgy résnyire :D de megy bele annyi víz :D
2012. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem kapsz be egy szívószálat és mész azzal zuhanyozni?


:DDDDD

2012. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Jogos kérdés :D Igazából nem tudom, reflex :D meghát iható az a víz is...és felfrissít egy kicsit
2012. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Na de attól, hogy iható, még nem szoktuk meginni :D Én legalábbis nem tudom,képtelen lennék a zuhanyból inni :D

Hiába folyik belőle hideg víz is :)


A zuhanynak a legnagyobb hátránya számomra, hogy nincs gumikacsa, és óvintézkedések ide vagy oda, mindig vizes lesz a hajam :D Ami 60 cm-es hajnál nem annyira mókás :D

2012. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Attol függetlenül hogy más a végén eltértünk a témárol,köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 16. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!