Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Á annyira sz*r így. Pedig már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Á annyira sz*r így. Pedig már nem szeretem. Akkor mégis miért nem tudok új kapcsolatban belekezdeni?

Figyelt kérdés

Lehet h kicsit hülyeséget írok, de a volt barátomat már úgy érzem h nem szeretem, meg mindig az jár a fejemben h mennyire utálom. Mégse tudok új kapcsiba belemenni, pedig elég sok jelentkező lenne, és akik ismernek azok mindig azt mondják hogy még mindig azon a gyereken jár az agyam én emg mindig írom h nem. Pedig úgy érzem h már nem szeretem, de most is láttam róla egy képet a neten. (csak véletlenszerűen találtam rá) és majdnem sírtam. Ááá ennyire "hülye" lennék érzelmi téren?! Nem jártunk sok ideig 2 hónapig, akkor nagyon szerettem, már több mint 5 hónapja hogy vége. Tudom nekem kell rendbe tennem az érzéseimet de olyan sz*r megőrülök. :S

Volt már vki ilyen szituban??? (Megértem ha vki azt gondolja hogy kicsit hülyesége amit leírtam, de egyszerűen olyan mintha tényleg meglennék zavarodva.) :S

Néha úgy érzem hogy magamba erőltetem azt h utálom vagy ilyesmi, ááá már beteg vagyok. xD Pedig amúgy nagyon vidám vagyok meg b.nőimmel is eljárok bulizni mégis olyan mintha vmiért nem tudnék teljesen nyitott lenni a pasik felé. (Bocsi ha hülyeség lett, de vhova le kellet írnom.)

L/14


2009. júl. 31. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

nem hülyeség, ahogyan most érzel. De idővel majd elmúlik. Valószínűleg nagy hatással lehetett rád ez a fiú, és még nem halványodott el az emléke. Várjál az újabb fiúzással még egy pár hetet. És akkor a fejed/szíved is tisztább lesz. Nincs semmi baj! :)

Mimi 25L

2009. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. =)

Hát remélem hogy így lesz, csak olyan szar h mindenki lehülyéz hogy még mindig ezen a pasin jár az agyam, mikor megse érdemelt engem, mert kapok tőle százszor jobbat...stb.

Meg pl egyik haverom is mondta hogy mutassam már meg képen a volt pasimat és amikor meglátta kinevette, és olyan mintha ez miatt ő is "hülyének" nézne. :S

2009. júl. 31. 11:47
 3/3 anonim válasza:
Csak valamilyen téren még kötődsz hozzá! ez szerintem természetes,de túlkel tenned magad ezen az egészen,elfelejteni mindent,és menni tovább... Így majd szép lassan kialakul egy új kapcsolat a választottaddal:D
2009. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!