Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt, hogy tudnam apamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt, hogy tudnam apamnak megmagyarazni?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel talan lesz koztunk valami, en 17 eves vagyok o 20.

Beszelgettunk msn-en es feljott a tema, hogy mit csinal, erre kuldott egy linket, hogy eppen ezt nezi.


[A video durva lehet, gyomor kell hozza]


https://www.youtube.com/watch?v=9Umrjtmaf0E


Mivel a nappaliban voltam a laptopommal edesapam is latta a videot, es megkerdezte, hogy miert neztem.


Mondtam neki, hogy egy baratom kuldte (nev szerint mondtam, hogy ki, es ismerik ot) , hogy o most ezt nezi.


Erre azt mondta apam, hogy biztosan valami baj van a fejevel, mert normalis ember ilyet nem nez, es mindig is fura volt neki ez a srac.


Most, hogy ha tenyleg lesz valami, apam biztos ferde szemmel fog ra nezni...

Az az erv sem hatotta meg, hogy elmondtam neki, hogy biologusnak tanul.


Otletek?


2012. szept. 16. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehogy már apukád mondja meg hogy egy másik ember mit nézhet.. amúgy is, biztos ő is nézett már olyan dolgot, amit nem vállalna fel. Lehet, mire összejöttök el is felejti
2012. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Apádnak elég liliomlelke lehet :D A Dr. G egy nagyon érdekes sorozat, magyarázd el neki, hogy a halál nem valami beteg dolog, hanem az élet része...
2012. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!