Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrjöng a férjem. Jogosan? 31/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrjöng a férjem. Jogosan? 31/N

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy nem tud úgy elaludni hogy ne menjen a Tv.Nos engem meg borzasztóan zavar hogy megy a Tv és nem tudok nyugodtan aludni.Reggel ezt megelégeltem és ameddig aludt elvittem a Tv-t anyukámékhoz.Amikor felkelt és meglátta hogy nincs Tv kijelentette hogy ma nem fog itthon tartózkodni mert meg akar nézni valamilyen meccset és elment.Halálosan félek hogy valami nő ismerőséhez ment el meccset nézni.Mi van ha haza se jön? Mit csinálnátok?
2012. szept. 16. 16:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, ha a nőnél van, biztos nem nézi meg a meccset
2012. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát a tv-t tényleg nem kellett volna elvinni, de én se értem, h lehet úgy pihenni, h a tv szól?
2012. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre ő úgy reagál, hogy egy nőhöz megy, akkor annyit is ért a kapcsolatotok.
2012. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly?? Mint valami rossz vígjáték :))))
2012. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Te elvitted a tévét, ő meg nincs otthon, mi a probléma?
2012. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi már. Elvitted a tv-t és valahol megkell nézni a meccset. Talán nézze a plafont? Nem fog nőhöz menni, főleg, ha ennyire szereti a meccset akkor nem hagyja ki. Vergődnie ezen felesleges mindkettőtök részéről is. Az alvást illetően külön is lehet aludni attól, hogy házasok vagytok. Nem kell egymást megenni emiatt és széthúzni.
2012. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
100%

Az én párom is csak úgy alszik el, ha megy a tv és engem is borzasztóan zavar. Mi úgy oldottuk meg, hogy fülhallgatót használ, így én nem hallom.

Miért ment volna nőhöz? Szerintem egyszerűen csak dühös lett.

Próbáljátok ki a fülhallgatós módszert, hátha beválik.

2012. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a férjed nem normális, már elnézést a kifejezésért. Egyáltalán nem jogos a felháborodása, ugyanis minek menjen fölöslegesen a tv?!
2012. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Nahát! Én szétcsapnám a fejét a párodnak! Miaz, hogy nem tud másként aludni! Húúúú!
2012. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk nincs is TV-nk.
2012. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!