Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha csajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha csajotok ekkora h ülyeséget csinálna?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem normális csajom van de k urva nagyot tévedtem.Tegnap előtt levágatta a legjobb barátnőjével a derékig erő haját 5 CENTISRE!!! Rendesen hajvágógéppel! mikor megláttam azt hittem dobok egy hátast.De ez még nem minden!Azt mondja,hogy azért csinálta mert kiváncs hogy mennyire szeretem és így vele maradok-e meg folyton azt mondogatja,hogy majd vissza nő.

Igazábol nagyon szeretem de azért elgondolkozztam rajta,hogy normális-e..azért még is csak cinkes dolog,hogy hosszabb a hajam mint a barátnőmnek! Szerintetek?

18/F


2012. szept. 16. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Nahh ez kamuu. Ilyet épp eszű ember nemcsinál:) főleg ilyen hosszú hajjal
2012. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Remek lány lehet... :D
2012. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha csak azért csinálta, hogy megtudja, vele maradsz-e így is, akkor nem normális, de ha tetszik is neki akkor nincs gond vele.
2012. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Tényleg elég fura, de lehet, hogy alapból is levágatta volna, csak neked mondja, hogy azért csinálta, hogy teszteljen..

Vagy vele maradsz vagy nem és lehet hogy legközelebb a fejét vágja le. Jó nem, de elég érdekes azért..:D

Nem adtál okot a féltékenységre?

2012. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem kamu. ha gondolod megmondom hogy van fent fb-on,van fent képe a régi és a mostani hajával is! és egyébként tetszik neki vagy is azt mondja ne parázzak majd vissza nő.. szal nincs kibukva miatta.
2012. szept. 16. 19:08
 6/19 anonim ***** válasza:

nem azért tette, h megtudja vele maradsz-e :)

lelki oka van ennek mindig, főleg, ha derékig érőt ilyen rövidre, hány éves? én inkább a szülőkhöz kötném...

tényleg megnő gyorsan

2012. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
hát van egy rossz hírem: nem hittem el, de rajtam is igazolódott, hogy ha a nő szakít a párjával akkor új frizurát csinál :D (levágja vagy növeszti) szóval ah volt előtted barátja még csak most tette magáttúl rajta
2012. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ööö nő? kislány...aki még a szülőkről nem vált le...

ne aggasszátok már még jobban a kérdezőt, semmi köze hozzád ennek, nyugi

2012. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
18 éves. és nem hiszem,hogy lelki problémái lennének. inkább hajlok arra,hogy figyelem felkeltésből csinálta vagy csak egyszerüen megőrült..
2012. szept. 16. 19:15
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

Levágott haja még megvan? Mert ha tényleg derékig ér neki akkor ér vagy 25 ezret az a haj!


amúgy 5 centis haj nőnél nem gond, az már cikibb ha neked fiúként hosszabb a hajad 5 cm nél!

2012. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!