Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha csajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha csajotok ekkora h ülyeséget csinálna?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem normális csajom van de k urva nagyot tévedtem.Tegnap előtt levágatta a legjobb barátnőjével a derékig erő haját 5 CENTISRE!!! Rendesen hajvágógéppel! mikor megláttam azt hittem dobok egy hátast.De ez még nem minden!Azt mondja,hogy azért csinálta mert kiváncs hogy mennyire szeretem és így vele maradok-e meg folyton azt mondogatja,hogy majd vissza nő.

Igazábol nagyon szeretem de azért elgondolkozztam rajta,hogy normális-e..azért még is csak cinkes dolog,hogy hosszabb a hajam mint a barátnőmnek! Szerintetek?

18/F


2012. szept. 16. 19:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nem mondtam, h lelki baja van... :)

lelki oka, ez más, én nem látok benne rossz dolgot amúgy

2012. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

igaz,az nem ugyan az de nincs semmilyen lelki problémája (szerintem.de azért majd megpróbálom finoman megkérdezzni.)

a haját nem tudja eladni mert festett és enyhén szálkás volt.

köszönöm egyébként a válaszokat.

2012. szept. 16. 19:29
 13/19 anonim ***** válasza:

Van akinek jól áll a rövid haj! Nem láttál még olyat amikor hosszúból hirtelen tök rövidet nyírtak? Nem láttad akkor a barátnőmet, aki szintén tövig nyírta a haját elől, hátul azért volt pár centis... Én is néztem nagy kerek szemmel, hogy elől mi az ott???? Vagyis miért nincs ott semmi??? De ha neki úgy tetszett, hát tőlem nyugodtan! Az exemnek hosszú haja volt és mondtam neki ne nyírassa le (mert nem tudtam milyen lenne rövidhajjal, nem tudtam elképzelni), de ha megtette volna akkor sem akadtam volna ki.


De mi a bajod ezzel a tettel tulajdonképpen?

- Az, hogy levágatta?

- Hogy már rövidebb a te hajadnál?

- Az hogy szerinted az örült tesz ilyet?

- Vagy már nem is tetszik így talán?


21/L

2012. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl sűrűn mondogattad, hogy a hosszú haja tetszik/ egy nő csak hosszú hajjal nőies?

Ilyenkor simán el tudom képzelni, hogy dafke le fogja vágatni a haját.

Egyáltalán nem ciki, hogy a te hajad hosszabb, pl. páromnak a válláig ér, nekem nő létemre kb. 15 éve nem volt hosszú hajam. Nem áll jól.


Egyébként nem csodálom, hogy így tesztel a csajod, lehet benne valami... eléggé kibuktál egy kis hajvágás miatt. :)

2012. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

hát igen.múlthéten kicsit összevesztünk azzon,hogy Tóth Gabi (az énekesnő) csinos de nem szép szerintem mert túl rövid a haja. erre bumm! levágatja mert azt hiszi a haja vagyok vele.-.- de ez nem igaz.. csak szerintem nem illik a stilusához.de ettől még ugyan úgy szeretem csak kicsit kibuktam mert egy lány SZERINTEM főleg a hajától és az arcától szép.

egyébként szerintetek mennyit kell várnom,hogy legalább a válláig vissza nőjön? 3hónap,félév,egy év.?!:/

2012. szept. 16. 20:09
 16/19 anonim ***** válasza:

ha csak azért vágatta volna le, mert ez tetszik neki azt mondanám OK, de ha ilyen hülyeségekkel tesztelget én dobnám...


22N

2012. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
engem érdekel hogy nézett ki és most hogy néz ki :)
2012. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
attól függ milyen gyorsan nő a haja, de szerintem egy év is kell... :/
2012. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mikor nő vissza a haja? Vagy most akkor tényleg ennyire számít? Így kiakadni egy hajvágáson... Neked nem az a bajod, hogy miért tette a nőd, hanem az, hogy így nem tetszik. És most szakítani fogsz? Valakinek több év mire visszanő akár vállig is.
2012. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!