Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután megcsaltak te mit tettél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megcsaltak te mit tettél?

Figyelt kérdés
Közvetlenül azután, hogy megtudtad, illetve nem sokkal később, vagy sokkal később? Mikor léptél túl rajta és hogyan, ha egyáltalán feldolgoztad?
2012. szept. 17. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nagyon régen chaten derült ki, épp egy randit beszéltem meg a barátnőmmel, csak nem a saját nevemben... Ott bevallotta, hogy nem az első eset, és hogy ne nézzem ribinek, maradjunk 10 főben a 3 hónap alatt :D


Közvetlenül utána elmentem egy barátommal, megittam 2-3 felest, aztán elmentem a lányhoz. Udvariasan és kedvesen elmondtam, hogy ez ennyi volt. Sírás-rívás, ne haragudjak, nem tudja miért csinálta, bla-bla, kapott egy puszit és minden jót kívántam.


Aztán egy szórakozóhelyre jártunk, sokáig próbálkozott még, visszautasítottam. Nem álltam bosszút, nem haragudtam, az ő szegénységi bizonyítványa az egész, úgy érzem, becsülettel és büszkén jöttem ki a dologból.

2012. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szenvedtem. Aztán - hosszú évek alatt, figyelve az ellenkező nemet, meg magamat is persze, eljutottam a felismerésig, hogy nincs 100%-os hűség egy stabil, örökre rendelt kapcsolatban. Ma is fájna, ha úgy érezném, hogy megcsalnak, de talán könnyebben túltenném magam rajta - úgy állok hozzá, ahogy Forrest Gump mondta "SHIT HAPPENS"...ennyi
2012. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fizikai megcsalás már nem volt olyan nagy pofon számomra. Hisz ha valakit megcsalnak, annak már "előjelei" vannak, amiket megérez az ember, és szépen lassan tönkre megy a kapcsolat. Legalább is velem így volt. Fokozatosan kiábrándultam belőle (mert éreztem hogy itt valami nem stimmel) a megcsalás már csak hab volt a tortán. Nem dúlt fel annyira. Könnyen tovább léptem, hamar szerelmes lettem másvalakibe.

Egy percet sem sírtam miatta, mivel nem érdemelt meg. Miért sírtam volna valaki után aki becsapott? Tanultam az esetből, nem vagyok már olyan naiv, felismerem azokat a srácokat, akiket nem szabad komolyan venni, és akikkel nem szabad kezdeni.

Tehát tanulságként könyvelem el, és igyekszem csak a kapcsolat szép oldalára emlékezni.

De ha nem jött volna olyan gyorsan egy új szerelem, biztos hogy sok elfoglaltságot csináltam volna magamnak. (futás, rajzolás, jóga, barátnőkkel vásárolgatni, bulizni menni, ismerkedni, könyvtárba menni, kiállításra, koncertre...) Ha van mit tenni, akkor jobban elviselhető és feldolgozható a kellemetlen élmény. De már csak ha azt tudatosítod magadban, hogy "NEM ÉRDEMELT MEG ENGEM" akkor is könnyebb lesz... Ezt fejben kell elrendezni és tudatosítani magadban hogy nem veled volt a probléma, hanem kifogtál egy hülye pasit. Attól mert 1 valaki megcsalt még szerethető vagy, fontos vagy és értékes! Ezt kell megérteni.

2012. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Leléptem.

Megszakítottam vele minden kapcsolatot, a cuccaim nagy része nála maradtak, de nem érdekelt... szó szerint úgy gondoltam: elégetheti, feldughatja magának. Pedig volt jó pár könyvem, elektronikai cuccaim, pénzem úgyhogy nem keveset veszítettem, de nem bírtam tovább elviselni a pofáját.


Azóta nem láttam. Nem telt bele egy hét sem és már feldolgoztam, vagy elfelejtettem nem tudom, de nem érdekel. Van aki boldoggá tesz, ha már az a másik volt olyan szerencsétlen és elcseszte.

2012. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miután megtudtam,a férjem próbálltam átsegíteni a lelkizavaron ami benne dúlt,félretéve a büszkeséget kiálltam mellette,hiszen ember és hibázhat,nem rugni kell bele.Õ azóta nem csalt meg,és hálás mert nem hagytam magára abban a nehéz idõszakban.Feldolgozni feltudtam,felejteni nem.
2012. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megöleltem, mondtam neki, hogy szeretlek aztán otthagytam (2,5 év után). Ittam 1 hétig és más lányok után néztem.
2012. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!