Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Számít az nálatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Számít az nálatok, ha egy férfi festi a haját? Például szőkére, de egyébként férfiasan viselkedik, nem az a divatmajom.

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 16:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, ha olyan hozzá a stílusa akkor még jól is állhat a festett haj.
2012. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
na de honnan tudja meg a nő, hogy festve van? ha nem olyan természetellenes? mellesleg, az öcsém is festi. nagyon egyszerű oka van: 35 éves, és tök ősz. és jobban szereti az eredeti sötétbarnát. következetesen erre festette vissza, és egyáltalán nem feltűnő, hogy befestette.
2012. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egy férfi legyen férfi... Az már más ha kopaszodik akkor hajbeültetés, vagy pl van egy ismerősöm, ő 18 évesen hamvas ősz lett, és befestette az eredeti hajszínére.

De könyörgöm olyan férfiatlan ha egy pasi melíroztatja vagy más színre festi!! Elég homokocskás....

2012. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jön be ha egy pasi festi a haját!
2012. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Miért mi a munkád?
2012. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én nem festem a hajamt, ezért a pasimtól is elvárom hogy ne fesse. Számomra a hajfestés kissé nőies. Nem hinném, hogy az eredeti hajszinedtől jobban állna neked a szőke haj. 19L.
2012. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Van akiknek jól áll.
2012. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
15-ös! Azt nem árulom el, mert nem szeretném, ha bárki is rámismerne!
2012. szept. 21. 12:34
 19/19 anonim ***** válasza:

"na de honnan tudja meg a nő, hogy festve van? ha nem olyan természetellenes?"


Na épp ez az. Szerintem nincs vele baj, AMENNYIBEN JÓL ÁLL NEKI. Mert nőkre és férfiakra is igaz a következő: borzasztóan el lehet ezt szúrni. Nálunk is volt olyan fiú még a gimiben, aki kiszőkítette, és aztán sapkában járt, annyira szégyellte, és visszacsináltatta. de volt, aki büszkén viselte, pedig hülyén nézett ki vele. Ugyanakkor vannak férfiak, akiknek szerintem tök jól áll, ha eltalálják. De el kell találni a színt, ez mindenki esetében nagyon fontos.


19/L

2012. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!