Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélitek el ha szexpartn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélitek el ha szexpartnert keres az ember?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal, előzetesen én elmondtam neki mire gondolok, de amikor szembesült vele(m) személyesen egyszerűen meghőkölt! Többször mondta hogy helyes vagyok, és hogy simán belemenne... mégis gondolkozik!


Ezek a gátlások? Pedig még csak nem is vagyok kö...g mert elmondtam mit akarok, nem vágtam át!


Csak én jártam így? :)


23/F



2012. szept. 17. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem tudom mi a gondod.

Végül is nem küldött el a pics@ba.

2012. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Á, csak a szája nagy, és úgyis kihátrál majd a csaj!
2012. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az hogy miért mondja azt valaki hogy "igen akarok egy ilyen kapcsolatot" majd miután találkozunk személyesen meghátrál... minden nő így működne? csak a szájuk nagy? :)
2012. szept. 17. 18:38
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

mert az ember társas lény és nem csak b*szásra teremtetett hanem kapcsolatra, fajfenntartásra:D

keress egy barátnőt:)

2012. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem minden nő ilyen, ugyanis az én esetemben amikor találkoztunk ő kezdeményezte hamarább a szexet.
2012. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha barátnő kellene azt keresnék :) AKkor nem lenne a kérdés :P
2012. szept. 17. 18:44
 7/20 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és nekem van szexpartnerem. Hoppá! Nem akarok vele kapcsolatot és mással sem momentán, de igényeim nekem is vannak. Mondjuk pasik még ettől sosem hőköltek el.

Szerintem örülj, hogy nem küldött el a pics@ba, a legtöbb nő ezt durva inzultusnak veszi. Majd lesz olyan is, aki nem.

2012. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
AKkor örülünk hogy vannak még olyan lányok akik nyíltan vállalják hogy nem csak MI férfiak vagyunk ilyen "betegek" hogy szexpartnert keresünK!
2012. szept. 17. 20:34
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

"AKkor örülünk hogy vannak még olyan lányok akik nyíltan vállalják hogy nem csak MI férfiak vagyunk ilyen "betegek" hogy szexpartnert keresünK!"


Ennek miért is kéne örülni mond már meg? Hogy természetes lett, hogy mindenki össze-vissza kefél mindenkivel, és még büszke is rá kb? Nem értem mit kell büszkének lenni arra, hogyha valaki nem bír a vágyaival...Majd a férjnek/feleségnek is azt fogod mondani, hogy hát x éves vagyok,de már voltam 30+ emberrel, mert hát "vannak szükségleteim"... Az embernek vannak szükségletei, de azért ember, hogy tud rajta uralkodni.

Mert erre aztán bármit lehet fogni:"nekem szükségleteim vannak". Akkor 10 év múlva mi lesz? Mindenki a buszon fog maszturbálni, mert épp szükséglete van? Vagy a bizonyos kinézeti határ alattiak büntetlenül erőszakolhatnak meg bárkit, mert nekik is vannak szükségleteik, amit nem tudnak kielégíteni, mivel nem tudnak maguknak senkit összeszedni?


Mellesleg párkapcsolatban élek, és nem egy komplexusos,10 éve nem szexelő egyénről van szó személyemben. Mi több, férfi vagyok.:)

2012. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kicsit túlkombináltad bátyja... én nem azt mondtam hogy járjunk örömtáncot mert van aki ezt nyíltan vállalja, csak nem egy nőt láttam akiről tudom hogy mindenkivel lefekszik, mégis azt vallja magáról hogy egyéjszakás kalandja neki sosem lesz...


Tehát van aki felvállalja van aki nem. Ennyi! Nem kell itt belemenni abba mi lesz 10 év múlva, mert nem hiszem hogy ilyen drasztikusan felfordulna a világ, a szükségletek kiélése miatt :)


Legalábbis reméleM!

2012. okt. 23. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!